Friday, July 17, 2015

Arvustus: Snap parfüümid

Hei!
Hiljuti kirjutas mulle Reset e-kaubamaja, et kas ma sooviksin proovida Snap'i parfüüme. Taolistest toodedest polnud ma kunagi varem kuulnud ja peale pisikest otsingut, ütlesin kiirelt "jah"! Katsetamiseks ei olnud mul küll ilmatum aeg, kuid pisikese ülevaate võin kirjutada küll.


Naistele mõeldud Snap /7 on üsnagi magusa lõhnaga. Muutub ajapikku mahedamaks. Väga naiselik lõhn, kergelt müstiline ja salapärane, veidi eksootiline. Esialgu mõtlesin, et see pole päris minu „teetass“ (kannan pigem puuviljaseid ja natuke värskemaid parfüüme), kuid harjumine läks kiirelt ning nüüd olen seda kandnud juba mitu päeva järjest. Isegi töökas päev meie põhjanaabrite juures sai koos Snapiga veedetud. Mis minu jaoks oli meeldivaks üllatuseks - toode püsib tõesti kaua peal. Esimene päev, kui Snapid kätte sain, lasin ühe sortsu käele mõned minutid enne 13.00 ja õhtul, kuskil 19.00 oli seda veel tunda! Snap /7 näeb tõesti ilus ja armas välja, pakend mulle väga meeldib.


Meestele mõeldud Snap /7 andsin proovimiseks meesteparfüümide kõige parematele asjatundjatele – meestele. Kuid nagu ikka, ega neilt palju informatsiooni kätte saa. Mis peamine, kõigile meeldis ja see ongi kõige tähtsam! Välja toodi asjaolud, et lõhn on sel värske, mehelik, küps aga üsnagi klassikaline (seda ikka heas mõttes). „Sobib hästi eneseteadlikule ja enesekindlale noorele!“ öeldi mulle vastuseks. Selgitus siis selline, et mitte keskealistele meestele suunatud klassika vaid ikka selline, mis sobib noortele ka!


Snapi pakend on ilus ja väga praktiline. Parfüümi välja saada on küll natuke raske, kuid see on tõesti minimaalne miinus. Snapi saab kiirelt kotti või näiteks taskusse pista selle väikese kuju tõttu. Väga mõnus ka reisile kaasa võtta! Pakendis peitub toodet 20 ml ja hind on üsnagi taskukohane, 14.95 (+ tasuta postikulu ;))!


Suur tänu Reset e-kaubamajale, kes tooted mulle testimiseks saatis. PS: Reset on Eesti e-kaubamaja, kus leidub tooteid väga mitmest valdkonnast. Leiad sealt nii ilutooteid, aksessuaare ning isegi kodumasinad! Vaadake kindlasti e-kaubamaja üle: seal on palju huvitavat kaupa heade hindadega! ;)

Kokkuvõtvalt võin öelda, et Snap parfüümid ületasid kindlasti mu ootusi ja on ideaalsed kaaslased minu käekotis! 

No comments:

Post a Comment