Monday, September 14, 2015

Arvustus: M.A.C huulepulk Angel

Hei!
Tänasest proovin olla jälle veidi rohkem blogimise lainel ning toongi Teie ette arvustuse oma suuuuuuuuurest lemmikust, M.A.C Angel huulepulgast.
 
 
 
Kui minu esimene M.A.C'i huulepulk oli matt toon (Pink Plaid), siis teiseks valituks sai Frost finishiga huulepulk toonis Angel. Angel oli juba esimesel katsetusel täpselt midagi minu maitsele - umbes selline my lips but better värv. Lisaks jätab Frost finish huultele imeilusa "õhetuse"- sära, mis pole liiga esiletükkiv või silmapaistev. Olen tõesti õnnelik, et just selle tooni endaga kaasa tõin. See on pigem heledama nahaga tüdrukutele armas ja hele roosa.
Ps: just M.A.C Angel on kuulujuttude järgi Victoria's Secreti inglite kaaslane.
 
 
Angel püsib huultel täitsa kaua. Ehk mitte nii kaua, kui matt Pink Plaid, kuid siiski kaua. Lisaks on pakend mõnusalt kompaktne ning seda on lihtne kotis kaasas kanda, kui soovid huulepulka vahepeal värskendada. Muide, kui Sa pole nuusutanud M.A.C'i huulepulka, siis esimesel võimalusel tee seda. Huulepulgal on mõnus vanilli aroom, mitte lääge, vaid pehme (loodan, et mõistad, mida sellega mõtlen :)!
 
 
Lisaks on pakend ilmselgelt kvaliteetne. See ei lähe ise lahti ja püsib tugevalt kinni, käes on raskem, kui näiteks Rimmeli huulepulk. 
Kui rääkida toote pigmendist, siis see on jätkuvalt täitsa super. Kindlasti on toote tooni veidi kergem kätte saada matist huulepulgast, kuid selle eest ei jää Angel kuivemapoolsetel huultel kuidagi kehvasti. Haaran tõesti selle järele näiteks siis, kui huuled veidi halvemas korras, kui tavaliselt. Angel petab imehästi ära ja tulemus on ikka kena, õrn ja naiselik. Tekkis ka korraks mõte, et kui haldjad peaks kandma huulepulka, siis see on midagi neile! :)
 

 
Kokkuvõtvalt panin jällegi huulepulgaga täppi! Angel on mu tõeline lemmik, nagu ka paljudel teistel ilusõpradel kogu maailmas. Kui nüüd unistama hakata kolmandast M.A.C huulepulgast, siis... Teate, jätan selle parem enda teada! Aga plaanin ka millalgi kindlasti Angel'ist ideaalse kaksiku postituse teha! ;)

No comments:

Post a Comment