Thursday, September 3, 2015

Arvustus: Real Techniques Duo Fiber komplekt

Hei!
See nädal on olnud üsnagi väsitav, kuid juba homme on reede ja algab nädalavahetus. Lisaks lugesin täna Twitterist (@blogicarmen), et juba on Eestis H&M'i ilutooted. I'm so excited! Kindlasti plaanin esimesel võimalusel sealse valiku üle vaadata! :)
Aga tegelikult ei ole täna teps mitte lihtsalt jutustamise postitus vaid räägin Real Techniquesi pintslitest, täpsemalt Duo Fiber kollektsioonist.


Real Techniques Duo Fiber kollektsiooni ostmist plaanisin pikalt, kuid suutsin selle mõtte juba maha matta. Siiski lõpuks haarasin Kaubamajast ühe komplekti kaasa, suundusin kassasse ja minu see oligi.
Mis on Duo Fiber kollektsiooni puhul teistsugune? Näiteks see, et nende välimus on üsnagi erinev tavalistest Real Techniques'i pintslitest, neil on valged varred ja värvilised tekstid.
Lisaks on Duo Fiber pintslid veidi pehmemad ja kergemad just oma harjasete poolest.


Duo Fiber pintslid on tavalistest tegelikult vägagi erinevad. Suurim erinevus ehk seisneb selles, et nende pintslitega saad loomulikuma ja kergema tulemuse. Kindlasti ei ole nad mõeldud väga tugeva jumestuse saavutamiseks. Aga kohe lähemalt!


Esimene ning ühtlasi kõige suurem pintsel komplektist on duo-fiber face brush ehk näopintsel. Mina kasutan seda kas puudri, põsepuna või päikesepuudri peale kandmiseks. Pintsel on pigem ovaalse kujuga, mõnusa suurusega.
See pintsel puudri kasutamisel mu Real Techniques puudripintslit ei ületa. Ma eelistan ja olen alati eelistanud pigem matti välimust, tolle pintsliga jääb nägu siiski veidi kumama. Samas päikesepuudri või põsepuna kasutamisel on see pintsel mõnus. Tundub, nagu pintslile ei tuleks absoluutselt toodet (puudri puhul vahel tundub, et sellega ei saagi midagi topsist kätte), kuid tegelikult seda toodet seal peal veidi on küll. Soovitan üks-kaks korda pintslit vastu puudritopsi serva koputada, et üleliigne toode näole ei satuks.
Ütleksin, et selline nii-ja-naa pintsel, ühest küljest hea, kuid saaksin hakkama ka ilma selleta.


Teiseks keskmise suurusega pintsel, duo-fiber contour brush ehk kontuurimispintsel. Pildi tegin väikese nurga alt, ehk saate aimu, kui paks/peenike see on. Hetkel seisab ta veidi nukralt topsis, sest igapäevaselt ei ole mul vajadust ega viitsimist enda nägu kontuurida ning muud eesmärki ma sellele samas pole ka leidnud.
Jällegi õrna kontuuriga saab imeliselt hakkama, mitme kihiga saab ehk tugevamagi. Mulle meeldib! Pintsel on mugava kujuga ja käes seisab hästi.


Kolmas, kõige pisem ning viimane pintsel komplektist on duo-fiber eye brush ehk silmapintsel. See on arvatavasti (mulle endalegi üllatuseks) mu lemmikpintsel antud komplektist. Miks? Sest lauvärvide hajutamisega saab see suurepäraselt hakkama! Lisaks on sellega mõnus kanda highlighterit kulmuluule, silma sisenurka, põsesarnadele... Ühesõnaga highlightimisega saab samuti väga hästi hakkama. Minu jaoks positiivne üllatus!


Kokkuvõtvalt...
Algul pintsleid katsetades ehmusin, sest mulle tundus, et need ei võta piisavalt toodet endaga kaasa. Mõnes mõttes ei võtagi, kuid samas ongi nende pintslite võlu selles, et nendega saab loomuliku ja kerge jumestuse.
Ütleksin, et Real Techniques'ile omaselt on tegemist kvaliteetsete pintlitega, mis näevad ka kaunid välja, KUID Real Techniques'i tavalised pintslid meeldivad mulle rohkem. Uuesti ma seda komplekti arvatavasti ei ostaks, kui siis silmapintsli pärast.

2 comments:

  1. Minul on just see näopintsel suurem lemmik kui tavaline. :) Ainult seda kasutangi..:)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Lugesin Su ühest postitusest jah! :) Minulegi ta täitsa meeldib, kuid silmapintsel on natukene sellest minu jaoks üle... :)

      Delete