Monday, September 21, 2015

Eestimaine esmaspäev #14

Hei!
Täna, üle pika-pika aja on käes Eestimaine esmaspäev. Kuid hoopiski väikese kiiksuga! ;)
Nimelt tegin eile pildid, töötlesin kenasti ära ja siis hakkasin vaatama, mitmenda Eestimaise esmaspäevaga on tegu... Mõtlen, et oh-hoo, vaataks millest ma rääkinud olen. Ja siis avastan! Olen sellest tootest juba Eestimaises esmaspäevas rääkinud... Olen siis hirmsasti pettunud ja mõtlen, et kuidas nii saab, jälle peab Eestimaise esmaspäeva edasi lükkama... ning siis tuli idee! Miks mitte koostada Eestimaise esmaspäeva soovilist, kuhu lisan tooted, mida sooviksin näiteks järgmistes Eestimaisetes esmaspäevades tutvustada!
Ehk siis täna on Eestimaises esmaspäevas Eesti oma toodete Wishlist, järgmistes postitustes aga juba toodete tutvustused!


JOIK on imeline bränd, milles ma pole kordagi pettunud. Lisaks on neil nii palju huvitavaid tooteid, mida tihti kas siis poes või e-poes piilumas käin. Siia Wishlisti tõin aga kolm peamist toodet, mis pakuvad hetkel väga huvi. Esimeseks näomask piparmündi ja rohelise teega. Juba see kooslus kõlab nii imeliselt! Teiseks Särav vaarika kehakreem, mida olen testri näol juba katsetanud. See magus lõhn ja imeline sära, mis hiljem nahale jääb... Lisaks olen kasutanud sama sarja koorijat, mis mulle tõesti meeldis. Ning kolmandaks Valge Šokolaadi vannitrühvlid, mis ainuüksi oma valge šokolaadi sisalduse tõttu mulle väga palju huvi pakuvad!
Ka Nurme on bränd, mille tooteid olen katsetanud, kuid ma arvan, et mitte piisavalt. Nende valikust lisasin siia greibi kehakoorija ning mango kehavõi. Viimast olen vaadanud juba päris pikalt, esimese avastasin alles veidi aega tagasi. Pole küll kumbagi nuusutanud, kuid kõlavad isuäratavalt!
Brändist Ehe Ilu kuulsin esimest korda ühest blogist ning mulle jäi kohe silma Värskedav näokreem. Lihtsalt vaadake selle brändi pakendeid... Nii võluvad ja ainulaadsed!
Turbliss maskidest on räägitud väga palju head, nagu ka Vestige Verdant näoõlist. Turbliss'i maski olen mõelnud soetada juba päris pikalt... näoõli aga tekitab minus sellist nii-ja-naa huvi. Nimelt (Signe Seebid! ;) jojobaõli ma küll armastan, aga üldiselt on näoõlid minu jaoks pigem tahaplaanile jäävad. Just sellepärast, et mulle väga ei istu, kui õlikiht mu näos pikalt seisab. Aga äkki Vestige Verdant'i õli imendub kiiresti?
Ning viimaseks, Moshi kehakoorija Magus Maasikas. Kindlasti paljud on neid ägedaid pakendeid silmanud, olen ka mina. Moshil on ka kindlasti palju teisi tooteid, mida sooviksin katsetada, kuid hetkel siis piirdun ühega! :)

Tänaseks kõik! Ilusat nädalat!

2 comments:

  1. Kusjuures see mango kehavõi ei lõhna üldse nii hästi, kui võiks arvata :( Täiega pettusin, kui läksin testrit nuuskima. Plaanisin ise ka selle osta, aga enam pole kindel.

    ReplyDelete
    Replies
    1. Oi, ma just mõtlesin paar päeva tagasi internetist tellida... Aga enne soetamist pean siis ikka ära nuusutama. Aitäh ütlemast! :)

      Delete