Tuesday, September 22, 2015

JOIK Sünnipäev!

Kui sain kutse JOIK sünnipäevale, olin enam kui meelitatud. Vaatasin ruttu kalendrit ning veendudes, et midagi ees pole, kribasin kiirelt märkmikusse õigele päevale "JOIK 10!" ja jäin sünnipäevapidu ootama.
Minu esimesed katsetused JOIK'iga olid küünlad. Küünalde järgi ma JOIK'i avastasin ning need on mulle kiirelt südamesse pugenud. Ka hetkel põleb mul kõrval vanilli-lõhnaline küünal, mis just JOIK'i valmistatud.
Igatahes, üritus leidis aset Tervisehoiumuuseumis. Nagu paljud teised, polnud ka mina taolisest paigast enne midagi kuulnud. Hetkel küll imestan, kuidas. Muuseum on vägagi huvitav ning sinna võib teine kord ka mõnusa seltskonnaga ise uudistama minna. Meile aga tutvustati nii naha- kui ka lõhnamaailma.
Taustaks laulis malbe häälega Marie Vaigla. Artisti kohta (kui ka tegelikult terve õhtu kohta) lausuksin küll vaid kiidusõnu. Minu meelest sobis tema hääl, kerged laulud täpselt sünnipäevaga kokku ja õhkkond oli koheselt soe ja mõnus. Muidugi tegid õhkkonna eriti hästi lõhnavaks ka JOIK'i erinevad küünlad ning uued kodulõhnastajad.
Süüa oli palju... Olles enne kiirelt kodust läbi hüpanud, mul suurt isu polnud, KUID kooki ei saanud ma ometi proovimata jätta. Mmm... See oli tõesti imehea! Peitis see ka endas vihjeid uue JOIK'i toote kohta, millest juba varsti lähemalt.
Õhtu oli meeleolukas ning möödus kiirelt. Õhtu vältel sai tutvuda erinevate JOIK'i toodetega ning sai  infot firma ajaloo kohta - kas suudate uskuda, et JOIK on juba kümme aastat tegutsenud? Tegelikult polegi nii pikk aeg, kuid JOIK on meeletult palju juba jõudnud, arvestades nende suurt tootevalikut ning ka fakti, et Eesti pole juba ammu ainuke maa, kust JOIK tooteid võib leida ning kohata.
Sünnipäevalt sain ka kingikoti JOIK'i uute toodetega, mille sisu näete juba varsti!
Ma kaamerat sinna kaasa ei tahtnud tassida, niisiis peate leppima vähese ja üsna kehvakese kvaliteediga piltidega, kuid ma loodan, et pole hullu! :)
Suur tänu, kallis JOIK, mind kutsumast ning nüüd juba tagantjärele soovin veel kord palju õnne! Sünnipäev oli igati tore ja mõnus!

No comments:

Post a Comment