Saturday, September 12, 2015

Jutud, jutud...

Hei!
Ei tahaks siin üldse viriseda ega jonnida, kuid seoses alanud sügise, uute kohustuste ja tõbise olemisega on blogimise inspiratsioon hetkel veidi madal. Mitte isegi niivõrd kirjutamise osa pealt, just piltide tegemisel kaob see motivatsioon. Jõuan koju, taevas on pilves ning õues juba kergelt hämar. Hommikul ilmselgelt ka pildistada ei jõua. Ongi siis valikuks nädalavahetus, kuid siis on jällegi nii palju muud tegemist... Ühesõnaga, kindlasti saan oma motivatsiooni varsti tagasi, pole vaja muretseda, kuid ma ei soovi täna postitada arvustust, kui see on pinnapealne, väikese emotsiooniga... Niisiis mõtlesin lihtsalt kirjutada. :)
Tegelikult plaanisin täna Wishlisti teha, kuid enne käisin ruttu Levelzone e-poes, sest mu e-mailile oli tulnud nende pakkumiste leht. Lõpuks ma ei pääsenudki ilma ostuta, nüüd jään vaid pakki ootama! Õnneks soetasin vaid kolm toodet, millest üks oli ka väga vajalik. Ning Wishlistiga peab siis ootama, kuni uued soovid olemas.
Blogimise koha peal veel nii palju, et üle pika aja olen varsti minemas ühele üritusele (millest ka siis blogis kindlasti räägin) ning ootan ka ühte pakki. Tulemas on põnevad arvustused! ;)
Oma haigusest olen põhimõtteliselt üle saanud. Juba reedel olin tagasi igapäevases rutiinis, sest hommikul oli enesetunne enam-vähem okei... Hetkel veel köhin ja nina on aegaajalt kinni, kuid õnneks halvim on möödas.
Täna on aga väga mõnus ilm, niisiis suundun nüüd kinnisest ruumist vabasse õhku ja naudin veidi päikest enne uusi asjatoimetusi. Loodan, et te, kallid lugejad, olete ikka terved ja rõõmsad! Let me know! ;)
PS: Kui Sul on ka ägedaid ideid, mis postitusi tahad siin blogis näha, anna kindlasti samuti teada! ;)

No comments:

Post a Comment