Sunday, September 6, 2015

Kaks huulepulka sügiseks...

Hei!
Kui paar nädalat tagasi M.A.C'i huulepulgast pilte klõpsasin, mõtlesin ka hoopis teise postituse idee välja ning selleks on minu kaks huulepulka, mis sel sügisel kindlasti palju kasutust leiavad ja mis on sügiseks ideaalsed. Siin nad on!


Esimeseks M.A.C'i huulepulk Angel, millest kirjutan varsti pika arvustuse, niisiis detailidesse ma väga ei lasku. Siiski mainin ära, et toon Angel on minu meelest täiesti imekaunis, eriti heledal nahal. Sel on kerge sära (frost finish), kuid see sära jääb justkui väike õhetus huultele ja näeb välja kaunis, mitte ülepakutud.
Teiseks huulepulgaks Rimmel Kate Moss matt huulepulk, toon 107. See kaunis tumepunane, kergelt ploomikarva alatooniga huulepulk on tõesti sügise hitt! Kui M.A.C Angel'it kasutan arvatavasti aastaringselt, siis Rimmeli huulepulga toon kindlasti sahtlipõhjast just sügisel ning varatalvel välja.


Miks just need kaks huulepulka?
Esiteks, üks õrn roosakas/nude kuulub mulle ALATI ära. See on toon, mille järgi haaran kiirustades või sel hetkel, kui soovin lihtsat aga kena huuletooni.
Rimmeli huulepulk on aga täiesti teist karva. Kannan seda hetkedel, kui olen veidi "julgemas meeleolus" (sest huulepulkadega ma reeglina väga ei katseta). Selle huulepulga alla soovitan kindlasti huulepliiatsit!


Huulte swatchi tänasel postitusel pole, sest ma ei olnud nende piltidega väga rahul. Kuid ehk nendest swatchidest saate natuke aimu.
Tegelikult ei ole tänase postituse mõte üldse see, et nüüd on vaja Sul neid kahte huulepulka. Ei! Pigem soovitan just huulepulga toone. Leian, et alati kulub ära üks heleroosa/nude huulepulk ning siis natuke ägedamaks valikuks ka üks tumepunane, veinikarva või hoopis tumelilla huulepulk. Pean tunnistama, et lillad huulepulgad on minu jaoks veel maa, kuhu mina ei julge astuda... :)


Millised on Sinu sügisesed lemmikud huulepulgad?

2 comments:

 1. Olen pikka-aega mõelnud endale just sellist tooni huulepulk soetada nagu seda on just selles postituses Rimmeli oma, aga pole olnud seda aega ja mahti otsingutele minna. Nüüd tuleb vaid see sama ülessse otsida ja oodata hilissügist või talve algust, sest minu meelest just selle ajaga sobib see värvus kõige paremini. Aitähh ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tore, et sain kasulik olla! :)
   Mina lähen ka talvel/kevadel pigem heleda ja näiteks roosakamate toonide peale üle.

   Delete