Saturday, September 26, 2015

Nägemist, tumedad silmaalused!

Hei!
Tumedad silmaalused on minu üks suurimaid iluvigasid, millega pean pidevalt tegelema. Kui suvel (mil sain mõnusalt välja puhatud) hommikul peeglisse vaadates naeratasin, sest silmaalused olid ilusti heledad, siis nüüd on kätte jõudnud jälle väga kiired ajad ja tumedad silmaalused on nipsti tagasi.
Muidugi enne meigiga alustamist, on õige meelde tuletada põhitõed. Kui tahad lahti saada tumedatest silmaalustest joo vett, niisuta, maga piisavalt... Kui muu on täitsa paigas, siis tee mis tahad, seda und ei ole mul kindlasti piisvalt. Kas on põhjus ajapuuduses või lihtsalt unetuses. Vot siis on aeg kätte võtta meigitarbed.
Minu suurimaks abimeheks on juba aastakese olnud M.A.C'i peitekreem Pro Longwear. Olen sellest siin blogis rääkinud oi-oi, kui palju. Ning kuigi ma seda ikka veel armastan, jääb sinine kuma siiski silmade alt paistma. M.A.C peidab umbes 3/4... Kui nii annab võrrelda! Ning see on juba väga tubli töö! Lisaks on Pro Longwear päris hele, mis tõttu "äratab" see silmad justkui üles. See vahe on suur!
Siis võtan kätte highlighter-pulgad. Hetkel on M.A.C'i paremaks käeks Maybelline Dream Lumi touch. Too on kaheosaline pulk - ühel poolel on peitekreem, teisel highligther. Toode kulub pigem kiiresti, kuid uuesti seda ma kohe igaljuhul soetama ei hakka. Miks? Minu jaoks on see veidi liiga kollane (youtuber Katheline Lights ütles täpselt - jätab vahel veidi "haige" väljanägemise) ning suurt erinevust ma kahjuks ei märka.
Selle tõttu soetasin teise highlighter-pulga, milleks on L'Oreali Lumi Magique highlighter. See on siis paljalt valgustpeegeldav pulk, minul juba teine. Teeb oma töö korralikult ära, kuid siiski... Rühin paremuse poole! PS: Sellega on hea highlightida ka nägu!

Kordan üle veel mõned põhitõed:
1) kanna peitekreemi silmade alla kolmnurgakujuliselt
2) tumedate silmaaluste peitmiseks kasuta pigem kollakama alatooniga peitekreeme
3) peale peitekreemi kandmist, soovitan silmaalused katta puudriga, et peitekreem päeva jooksul kuhugi ei valguks

Nende kahe/kolme tootega saan hakkama, kuid nagu juba öeldud, siiski olen otsimas toodet, mis suudaks mu tumedad silmaalused täielikult ära katta. Kas Teil on soovitusi? :)

2 comments:

  1. Kasutasin ise ka seda Loreali LUMI valgustpeegeldavat pliiatsit, aitas veidike küll, aga täiesti ära ei peitnud ning mul on ikka väga-väga tumedad silmaalused + veresooned on ka väga nähtavad silmalaugudel :/ Kahjuks ei oska midagi soovitada, olen samuti otsingutel :D

    ReplyDelete
    Replies
    1. Mul sama lugu - aitab, kuid mitte täielikult. Lisaks on ka minu silmalaugudel väga selgelt veresooned näha, mis vihjab ka, et arvatavasti on silmaümbruse nahk õhuke ja sellepärast ka silmaalused väga tumedad... Oh jah, otsime edasi! :)

      Delete