Wednesday, September 23, 2015

New In - Levelzone, Stenders, JOIK, Essence...

Hei!
Riiulile on kogunenud paras ports uusi tooteid ning enne nende katsetama asumist, toon need ka Teieni. PS: Oodata on kindlasti põnevaid arvustusi! ;)


Stenders tuli hiljuti välja uue lõhnakollektsiooniga, millest mina valisin ka oma lemmiku välja. Ütlen ausalt, valikut ei olnud väga kerge teha! Lõhnakollektsioonis on kolm loodusest inspireeritud tualettvett - roheline Evergreen, kollane Blooming Meadow ja lilla Northern Light. Minule meeldisid enim just viimased kaks ning nendest valisin välja Northern Light'i. Räägin aga valikust ja lõhnast lähemalt varsti arvustuses!


Tegin Levelzonest kiire tellimuse. Esimeseks tellisin Everyday Minerals Base puudri, juba kolmanda! Sel korral aga tellisin semi-matte põhja asemel hoopis jojoba põhja. Peaks olema parem ja uuem... Eks me näe! Teiseks tellisin L'Oreal'i uue Brow Artist Plumper'i, toonis Medium/Dark. Esiteks olin kergelt ehmatanud, sest Youtube'st olen näinud seda toodet teistsuguses pakendis. Kuid kiire guugeldamise tulemusena leidsin ka mõnest Euroopa e-poest just sellise kujundusega toote, tegemist on siiski õige asjaga! Hakkan katsetama!
Ning kolmandaks L'Oreal'i Lumi Magique highlighter. Olen seda toodet ka varem kasutanud, mõtlesin sellele uue võimaluse anda. Pean viimasel ajal võitlema eriti tumedate silmaalustega... Kõiges on süüdi vähene uni!


Ning nüüd millegi väga põneva juurde! Nagu eilsest postitusest võisite lugeda, käisin eelmisel nädalal JOIK'i 10'ndal sünnipäeval.
Pistame siis nina ka kingikotti, millest kirjutan kindlasti arvustusi... ;)
Esimeseks - JOIK tuli välja uute kodulõhnastajatega. Nuusutasin neid juba "sünnipäevalpeol" - iga üks on omapärase ja hea lõhnaga! Minu kingikotis peitus Cherie.
Teiseks... Ma ei saa alustada ilma pakendi mainimiseta... Olen kindel, et kui toode lõppeb, ma ei raatsi seda imekena pakendit ära visata! Toode ise on aga ingveri-mee kehakreem ning see on Limited Edition toode, millest kuulete õige pea. Imelise pakendi on disaininud Elina Kasesalu.
Ning kolmandaks JOIK'i noorendav ilueliksiir, mida hakkan kohe suure, suure huviga katsetama!


Essence tooted tulid kuidagi hiilides Eestisse ja siis järsku rääkisid nendest toodetest pea kõik ilublogid. Kuigi olen paari Essence toodet proovinud, tahtsin natuke rohkem katsetada. Essence suureks plussiks on nimelt see, et nende tooted on tõeliselt heade hindadega. Kuid see ei tähenda, et tooted poleks kvaliteetsed... vähemalt nii olen ma kuulnud! Veendun nüüd siis ka ise, sest soetasin endale ühe Silky Touch põsepuna ning samuti ka ühe huulelaineri.

Tänaseks kõik! Varsti hakkab nädalavahetus juba paistma! ;)

2 comments: