Saturday, October 24, 2015

24/10/15

Hei!
Põhjus, miks nädalake pole blogis midagi toimunud on nimelt selles, et võtsin natukeseks aja maha ja sõitsin Kreetale puhkama. Kuigi mul oli paar postitust ette tehtud, oli hotellis vaid ühes kohas Wifi ja seegi üsna aeglane, niisiis ei hakanud ma selle peale aega kulutama. Ning ütlen ausalt, nädal põhimõtteliselt igasugusest internetist eemal oli väga mõnus!
Lennukiga kodu poole sõites ja hiljem kodus "puhkusest puhates" mõlkus mul peas mõte, kui palju võib nädalaga kõik muutuda. Lihtsalt ühest nädalast on kõik kuidagi selgem ja... teistsugune.
Ega tegelikult nähtavalt midagi suurt ei muutunud, lihtsalt enda enesetunne on palju parem ja kohe värksem on olla. Enne reisi olingi veidi närviline ning unega oli samuti raskusi, kuid ehk nüüd läheb asi ikka paremuse poole.
Ma täna oma reisist eriti pajatada ei taha, sest plaanin teha eraldi postituse koos piltide ja muu jutuga. Lühidalt vaid nii palju, et ilmadega väga vedas, hotell oli igati hea ning avastatud said nii mõnedki põnevad kohad.
Juba järgmisest nädalast suundun tagasi argirutiini, kuid pole hullu, nii mõnigi põnev seiklus on ees. Ning olen märganud, et JUBA sosistatakse jõuludest. Kuidas see aeg ometi nii kiirelt möödub, et jõulud juba varsti käes?

2 comments:

  1. Ootan põnevusega reisimuljeid :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Plaanisin tegelikult postituse juba täna teha, aga reisil sai pilte tehtud üle 1500 (:D) niisiis nende valimine võtab veel veidi aega! :)

      Delete