Thursday, October 1, 2015

Arvustus: Stenders tualettvesi Northern Light


Hei!
Tänane arvustus on millestki eriti põnevast! Kindlasti on mõned teist juba kuulnud, et Stenders, meie oma lõunanaabrite firma, tuli välja uue lõhnakollektsiooniga. Valikus on kolm tualettvett - Northern Light, Blooming Meadows ja Evergreen. Kui Stenders kirjutas, et ma saan ühe nendest välja valida, olin kohe elevil. Miks? Sest Stenders'i Metsiku Roosi sari on nii oma lõhna kui toime poolest mulle väga armsaks saanud ja ka teised tooted, mida olen Stendersilt katsetanud (kehakoorija, vannipomm jne) on alati just oma mõnusa lõhna pärast meelde jäänud.


Valikut teha ei olnud... kerge. Samas mõnes mõttes oli ka! Nimelt enne Stendersi poodi minemist, uurisin natuke internetist nende toodete tausta. Kui nägin, et valikus on tualettvesi nimega Northern Light, ilmus mu silme ette kümneid mälestusi eelmise aasta reisist Norra. Sealt jäi see sõnapaar otsekui südamesse ning olin kindel, et see saab minu lemmikuks. Sõnadel on ikka suur jõud! Siiski otsustasin, et nime pärast ma ometi endale lõhna valima ei hakka ja poes nuusutasin ka teisi. Evergreen, kõige värskem, ei olnud just minu maitsele. Blooming Meadow, kõige magusam, meeldis mulle samuti, kuid minu jaoks jäi see ehk veidi liiga magusaks ning magusaid lõhnu mul juba on...  Niisiis mõtlesin enda mugavustsoonist välja hüpata ja valisin Northern Light'i. Nüüdseks kasutan seda juba igapäevaselt ja kõik muud parfüümid, tualettveed, lõhnaspreid... on veidikeseks ajaks jäänud tahaplaanile.


Selle toote juures ma tõesti ei suuda mainimata jätta pakendit. Etteruttavalt ütlen, et ma ei suutnud karpi, mille sees lõhnapudel tuli, ära visata. See lihtsalt on nii kena ja armas, et küll ma leian sellele mingi ülesande... Ma loodan!
Northern Light'i lõhn ja pakend on lillades toonides, pudelit ehib lilla lipsuke, mis muudab toote väljanägemise kõvasti armsamaks.


Mereõhk, kannatuslill, sidrun, grenadill, mango, muskus - kõik hea ja parem on siia sisse pandud. Kui ma esimest korda toodet nuusutasin, mõtlesin kohe "muskus". Lisaks tunnen puuviljade kerget aroomi, kuid ka lilleõitel on oma osa. Ütleksin, et sel on tõesti omapärane aroom. Midagi taolist mina varem kohanud pole! Soovitan soojalt minna ise nuusutama, sest enda nina on ikka kuningas! Ütleksin, et oma lõhnaga on ta rohkem täiskasvanulikum ja võrgutavam. Ma ei oskagi seletada, ehk muskus annab sellise tumedama tooni kogu buketile. Samas on see piisavalt värske ja mõnus, et igapäevaseks kasutamiseks sobib siiski. Ning oma põhjamaise kargusega sobib ta minu meelest just ideaalselt sügisesse ja talve.


Püsivuselt ei oodanud ma palju, kuid üllataval kombel püsib see päris kaua. Ehk isegi kogu aeg ei ole seda tunda, kuid näiteks vahel, kui eeldan, et aroom on juba nahalt kadunud, hõljub kerge lõhnapilv ninna ja saan kinnitust, et toode on ikka nahal. Jah, kuna see siiski on tualettvesi, on õhtuks see nahalt kadunud, kuid teate, mind see isegi ei häiri. Olen hetkel tõesti lummuses!


Kui nüüd lõpetada, siis soovitan soojalt minna ise Stendersi poodi kogu lõhnakollektsiooni nuusutama. Sealset teendindust ei väsi ma kiitmast ja tooted on neil samuti väga head. PS: Kui juba sinna lähete, siis nuusutage ka pojengi seepi. Mmmm...
Aga jah, Northern Light nii oma nime, välimuse kui ka lõhna poolest on mulle väga armsaks saanud. Lausa kahju on seda vahel kasutada, äkki saab otsa! :)
PS: Minge vaadake eelmist postitust, kus loosin välja kaks ilumessi kutset! ;)

No comments:

Post a Comment