Saturday, October 10, 2015

Ilu Sõnum 2015 - Ostud

Hei!
Täna hommikul suundusin juba varakult linna, et külastada 2015 aasta Ilu Sõnumit. Ootusärevus oli suur, sest sel korral läksin jahtima päris mitmeid tooteid. Õnneks kõik vajaliku sain ka - rohkemgi veel! Käisin Ilumessil kolmandat korda ning minu jaoks on tänavune ilumess kindlasti parim.
Sel aastal oli minu meelest rahvast aga vähem. Ehk oli asi varases kellaajas, saabusin kohale umbes 11 paiku. Veidi kitsas siiski oli aga see käib asja juurde!
Igatahes, nüüd ostude juurde. :)


Esimesena suundusin Beautypro'sse ning otsisin kohe üles Milani leti. Just seda brändi tulin eriti uudistama! Nimelt on Milani tooted vägagi kiidetud välismaisetes blogides ja kuuldes uudist, et Milani on tulemas Eestisse, lõid mu silmad särama.
Kahjuks ei olnud kohapeal Milani Baked põsepunasid, mida just soetama tulin. Küll aga olid seal puuder-põsepunad ja noh, ma ei saanud tühjade kätega Milani letist lahkuda! :) Minu lemmikuks ostutus toon Romantic Rose. Hind oli küll veidi kallim, kui ma ootasin, aga pole hullu - 11 eurot. Kohe märgiksin ära, et pakend tundub kvaliteetne - pigem raske ja tugeva kinnitusega.
Milani asjade kõrval oli kohe theBalmi lett, kus asjad olid mõnevõrra soodsamad. Näiteks põsepunad maksid 11-14 eurot, Mary- ja Betty-Lou särapuudrid 15 eurot ja nii edasi. Mina tulin aga Ilumessile otsima uut ripsmetušši ja mõtlesin, et miks mitte proovida theBalmi oma. Valisin What's Your Type?  The Body Builder'i. Maksis 13 eurot.
Ning kolmas asi, mille soetasin Beautypro'st oli Ardell'i kunstripsmete Starter Set. Pakendis on kunstripsmed, aplikaator ning liim. Ilumessilt lootsingi kunstripmseid leida ja see komplekt tundus esialgu parim valik.
Ostuga sain kaasa ka rannakoti, mis oli nii suur, et pildile ei mahtunudki! :)


Edasi kõndisin Salon + letti, kust soetasin samuti toote, mida Ilumessilt lootsin saada - Richi argaaniaõliga juukseõli/eliksiiri. Olen tilgatuks kasutanud juba kaks pudelit ning kuigi katsetasin vahepeal teisi tooteid, ei teinud ükski neist Richi õlile ära. Maksis see vaid 8 eurot!


Palmersi letist tegin kiire ja lihtsa ostu. Nimelt on mu sõbrannal Palmersi Cocoa Butter Formula huulepalsam tumeda šokolaadi ja piparmündiga alati kotis kaasas ja ma alati kadestan, sest see lõhnab nii hästi. Kui messil maksis too huulepalsam vaid kaks eurot, ei suutnud ma vastu panna.


Põline läätsekandja nagu ma olen, hakkasin nädala alguses tellima uusi läätsesid. Kui aga nägin, et läätsed.com on messile tulemas, otsustasin enne sealt vaadata. Õnneks olidki neil minu ammused lemmikud olemas! Biofinity läätsi olen ma kasutanud juba kaua ja need on tõesti parimad, mida proovinud olen. Ei kuivata silmi, on kerged ja lasevad silmadel hingata. Tõesti soovitan! Ostsin kuuese paki, mis maksis 22 eurot. Lisaksin sain tasuta kaasa uue läätsevedeliku ja konteineri.


Viimased ostud (õigemini eelviimased) tegin MG Beauty letist. Seal oli niiiiii palju häid Lumene asju soodsama hinnaga. Oh, mõtlen praegu, et oleks võinud ehk veel midagi kaasa tuua...
Lumene Natural Code Skin Perfector matistav puuder oli vajalik ost, kuna minu Maybelline puuder sai täiesti otsa. Maksis see 5 eurot.
Siis vaatasin, et kohal on ka Lumene Raspberry Miracle Lip Sorbetid ning nende hind on vaid 3 eurot! Mina valisin tooni Spring Beauty.
Ning viimaseks tooteks Lumene'lt imeilusas pakendis Beauty Base Matifying & Pore Minimizing Primer. Ausalt, see pakend on nii kena aga ei näe üldse Lumene moodi välja. Ning hinnaks taaskord vaid 5 eurot!


Peale kiiret lattet (mmm, Coffee Angels Latte oli tõesti maitsev) suundusingi juba välja. Olin oma väikeses õnnemullis, et nii palju head kraami sain ostetud! Kuid siiski oli mul juba hommikul plaan toidupoodi minnes ka sealt üks toode kaasa tuua... ning noh, see teine toode on ju ka vajalik... ja-jah!
Nimelt eelmises postituses näitasin uue ostuna Catrice Beautifying Lip Smootherit ning peale nädalast katsetusaega tahtsin ka teisi toone! Ma ei taha pikemalt hetkel rääkida, sest plaanin teha arvustuse! :) Aga sel korral valisin tooniks 030 Cake Pop.
Ning Essence letist möödudes jäi silm pidama ühel huulepulgal nende nude sarjast. Tooniks 03 Come Naturally.


Nüüd peaks küll ostlemises pisikese pausi tegema, sest rahakotile ei mõju see just hästi! :)
Kas käisid Ilu Sõnumil ning kui jah, siis mis sealt soetasid?

1 comment:

  1. olen ka läätsekandja ja lisaks väga kuivade ja tundlike silmadega. Mõtlesin, et mainin siin oma viimase aja lemmikut: http://www.lensexpress.ee/laatsed/1-paevased/dailies-total-1.html

    Anx

    ReplyDelete