Sunday, October 4, 2015

Ma armastan sügist - TAG! + Ilumessi kutsete võitja!

Hei!
Ma ei mäletagi, mil viimase Tag'i tegin ning täna, kui mõtlesin ühe postituse kirjutada, tundus arvustus liiga tavaline. Niisiis, et jälle veidi pelgalt iluteemade juures pausi teha, teen hoopis Tag'i. Kuid ega ma väga kaugele ilumaailmast ei lähegi! :)

1. Lemmik sügisene huuletoode?
Selle kohta tegin lausa eraldi postituse - Rimmel Kate Moss 107 ja M.A.C Angel. Aga just täna soetasin ka Essence Barely There huulepulga, mis tundub olevat samuti mu uus sügisene lemmik! :)

2. Lemmik sügisene küünelakk?
Juba mõnda aega on olnud moes matid hallid küüned. Mina katsetasin seda kombot alles eile ja I'm in love! Nimelt kandsin küüntele kaks kihti L'Oreal Collection Privee by J'Lo halli küünelakki ja katsin selle omakorda mati pealislakiga.
Lisaks on lemmikuteks ka marjased/veinipunased toonid ning nude on samuti igal aastaajal valikuks!

3. Lemmik Starbucksi jook?
Jah... Olen väga kurb, et Eestis Starbucksi pole, sest kes näiteks jälgib Youtube'i teab, et juba on müügil Pumpkin Spice Latte'd ja kõik muu hea ja parem. Aga tehes teema rohkem "Eestipärasemaks", meeldib mulle sügisel juua latte't kaneeliga või kuuma šokolaadi.

4. Lemmik sügisene küünal?
Mmm... Küünalde aeg on jälle saabunud! Ütlen ausalt, põletan sügisel/talvel pea kõiki küünlaid, mis kodus leida on. Hetkel põleb laual JOIK'i Creme Brulee, kuid eelistan näiteks kaneeliseid küünlaid.

5. Lemmik asi sügise juures?
Langevad lehed, pimedad õhtud, mil saab hea raamatu ja kuuma joogiga teki alla pugeda, põlevad küünlad... Kui külm tuul ja porine ilm välja arvata, meeldib mulle peaaegu kõik.

Niisiis selline lühike TAG tänasesse õhtusse!
Nüüd aga Ilumessi kutsete võitja juurde...
Selleks on... Anni! Võtan Sinuga peagi ühendust! :)

Teisetele aga ilusat uut nädalat! :)

No comments:

Post a Comment