Monday, October 5, 2015

Veidi uusi oste... - Essence, Maybelline, Catrice

Hei!
Läksin laupäeval poodi sooviga osta kaks vajalikku toodet - uus ripsmetušš, kuna vana on kohe tühi ja Maybelline Fit Me! peitekreem, toonis 10. Viimase sain, esimene soov jääb järgmist nädalavahetust ootama. Küll aga soetasin lausa kolm huuletoodet...


Esimene on Catrice Cosmetics Beautifying Lip Smoother, toon 040 Coffee to go. Antud toode peaks olema üsna sarnane Clarinsi paljukiidetud Lip Perfectoriga. Esmamulje on väga hea. Kandsin seda täna terve päeva ja I'm excited! :)
Teine on Essence huulepulk 06 Barely There. See on üks Essence populaarseimates toodetest. Esialgu küll kahtlesin, ei ole just eriti minulik toon. Kuid eile kandsin selle huultele ning tiba ka puudrit peale, et toon muutuks matiks. Tundub, et hea leid sügiseks.
Kolmas juba mainitud, Maybelline Fit Me peitekreem, toon 10. Mul endal oli varem toon 20, mis oli muidu täitsa hea, kuid värvilt oli see ilmselgelt liiga tume.
Ning neljandaks tooteks Essence huulepliiats, toon 06 Satin Mauve. Sobib väga hästi kokku Barely There huulepulgaga. Leidsin selle puhtjuhuslikult ja üldse tundub, et kõik kolm soetatud ilutoodet on kuidagi ühte tooni, samas igas ühes on midagi erilist. Essence huulelainerist veel nii palju, et Youtube'i ilumaailmas on seda korduvalt kiidetud ning võrreldud M.A.C huulepliitatsitega, kusjuures mõned peavad Essence huulepliiatseid lausa M.A.C'i omadest paremaks! Kindlasti plaanin neist kirjutada millalgi arvustuse!

Igatahes selline pisike new in uude nädalasse. Järgmine tuleb arvatavasti peale ilumessi, mis algab juba sel reedel! ;)

No comments:

Post a Comment