Tuesday, November 3, 2015

Arvustus: L'Oreal Brow Artist Plumper kulmugeel

Hei!
Levelzonest (mis on nüüdseks vahetanud nime) tellisin ma uue L'Oreali kulmugeeli. Kui esialgu oli plaan vähemalt paar teist kulmugeeli enne selle kasutusele võtmist tilgatuks kasutada, siis... päris nii see ei läinud.


Erinevad kulmugeelid on minu suured sõbrad olnud juba päris pikalt. Eriti toonitud, sest siis ei pea ma hommikul kulmudega erilist vaeva nägema. L'Oreali Brow Artist Plumperist olin juba välismaisetest blogidest kuulnud (ikka head) ja sellepärast olid mu ootused pigem kõrged.
Esimene asjaolu, mida märkasin, oli toote toon. Tellisin kulmugeeli toonis Medium/Dark, kuid võrreldes minu eelmiste kulmugeelidega on see kindlasti veidi tumedam. Ning kui algul ma kergelt pelgasin, on see saanud hetkel üheks suurimaks plussiks, mille pärast haaran just selle toote järgi hommikuti.


Lisaks tumedamale toonile, hoiab see minu kulmud kindlalt paigal terve päeva. Ehk kauemgi, kui meiki mitte eemaldada, kuid seda ma siiski ei soovita! :) Paari tõmbega saan kulmud fikseeritud ning rohkem ei peagi ma päeva jooksul midagi tegema. Ideaalne!
Mulle meeldib tohutult ka L'Oreali kulmugeeli pisike hari. See on väga mõnusa kuju ja suurusega, mis teeb töö väga lihtsaks.


Kui võrrelda seda näiteks Maybelline kulmugeeliga, on L'Oreali oma ehk veidi pikema püsivusega. Lisaks on selle toon tõesti ideaalne - pigem külma/neutraalse alatooniga pruun.
Kokkuvõtvalt on jäänud minu teised kulmugeelid praeguse seisuga tänu L'Oreali Plumperile seisma, aga ma leppisin endaga kokku, et proovin ka teised kiiremas korras ära kasutada... Kas ma suudan L'Oreali kulmugeelist mõned nädalad eemale hoida... eks näis! :)

No comments:

Post a Comment