Wednesday, November 18, 2015

Arvustus: Milani roospõsepuna

Hei!
Tänane postitus räägib veidi pikemalt ühest mõnusat põsepunast, mille Ilumessit suure rõõmuga ostsin ja kohe ka katsetama hakkasin.

 
Milani bränd ei ole arvatavasti pea ühelegi ilumaailma jälgijale võõras... Baked põsepunad ja lauvärvid, huulepulgad... Kui varem neid Eestist ei saanud, siis mitte keegi muu kui Beautypro Milani Eestisse tõi. Jee!
Ilumessil ei olnud valik võrdlemisi lai. Plaanisin sealt osta Baked põsepuna, kuid kahjuks seda tol hetkel letil polnud. Vaatasin siis veidi ringi ning otsustasin hoopis roospõsepuna kasuks.
 
 
Mind võlus esmalt kohe põsepuna imekena välimus. Roosikujuliselt pressitud puuder loob kauni ja luksusliku ilme. Lisaks pean mainima, et esimest korda põsepuna käes hoides oli kohe tunda, et see on üllatavalt raske ning kaant avada ei ole ka teab mis lihtne. Pakendi kvaliteet on tõesti hea! Püsib kotis kinnisena ja maha kukkudes ei lähe arvatavasti kohe puruks... Kuigi ma katsetanud pole! :)

 
Valisin endale tooni 01 Romantic Rose. See on pigem külmema alatooniga õrn roosa, mis ei jää põskedel väga silmatorkav. Ehk on asi selles, et toode on väga hele aga ei saa ma väita, et toote pigment midagi suurepärast oleks. Kahjuks pigem mitte. Põskedel peab kauni värvi saamiseks kandma põsepuna vähemalt paar kihti. Kuna tegemist on heleda tooniga, võib loota, et tumedamad toonid on rohkem pigmenteeritud. Ehk on asi ka selles, et kasutan pea igapäevaselt väga pigmenteeritud theBalmi põsepunasid... ootasin Milani'lt veidi rohkem.

 
Kuigi toote pigment on nõrgemapoolne, on toote värvus siiski kena ja sellepärast olen põsepuna viimasel ajal kasutanud päris tihti. Kasvõi selle tõttu, et igapäevases meigis piisabki mulle õrnast ja kergest toonist põskedel.
Kannan põsepuna peale nagu ikka oma Real Techniques põsepunapintsliga.
Põsepuna püsib ilusti nahal keskmiselt 4-5 tundi, olenevalt põhjast vahel kauem, vahel vähem. Õhtu lõpuks on enamasti põsepuna nahalt hajunud.


Üleüldiselt annaksin 10ne palli süsteemist põsepunale hea seitsme... või kuue, koma viie. Pakend on kena ja kvaliteetne, hind normaalne, välimus tõeliselt armas, toon mulle väga meeldib... Kuid pigment on oodatust veidi nõrgem ja põsepuna võiks nahal püsida veidi kauem.

Kas sina oled Milani tooteid katsetanud?

PS: Ma pole iial pidanud Bloggeriga jamama nii palju, kui täna. Absoluutselt ei teinud ta koostööd. Ma pole vist kunagi pidanud ühte arvustust ka nii pikalt kirjutama... Kohe mitu-mitu tundi! Kas kellelgi samad jamad? :)

4 comments:

 1. Hei, Carmen!

  Loen huviga sinu tootearvustusi, kuid ma väga ootan, et sa neid samasid tooteid ka oma näol pildistaksid ning ka neid fotosid jagaksid. :) annaks arvustusele kohe poole juurde! Lihtsalt üks soovitus. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hei! :)
   Jätan meelde, aitäh soovituse eest!

   Delete
 2. Kust seda praegu muidu osta saaks ja palju maksis? Nii ilus pakend!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tõesti kena pakend! :)
   Minu teada peaks Milani hetkel Kaubamajas saadaval olema. Varem oli ka Beautypro.ee lehel antud tooteid näha, kuid näiteks täna ma neid seal ei näinud...

   Delete