Monday, November 16, 2015

Essence tooted + pisike Wishlist!

Hei!
Täna räägin veidi pikemalt mõnest tootest brändilt nimega Essence.
Essence oli mulle mõned kuud tagasi pigem avastamata bränd. Kuna aga selle ümber on viimasel ajal käinud päris palju positiivset "kära" nii Eesti kui välismaa blogides, otsustasin ka ise mõned tooted ära proovida. Ning mida aeg edasi, seda enam tooteid mu sahtlitesse kogunes.
PS: Tegemist ei ole täispika arvustusega, mille tõttu ei ole toodetest swatch'e! ;)

Esimese asjana soetasin endale Essence rasuimavad paberid, kuid nendest täna ma eriti pikalt ei räägiks. Kasutan neid ülimalt harva, eriti nüüd, kui suvi on läbi. Tegid oma töö kiirelt ja üsna hästi ära, pakk maksab vähe ja väike pakend on mugav.
Nüüd mõned nädalad tagasi soetasin Essence Silky Touch põsepuna, toonis 10 adorable. Toon on heleroosa, õrna kumaga. Mõnus igapäevane põsepuna, siidine, ei jää nahal puudrine. Pigment on hea, mitte väga tugev.


Essence all about matt! puudrist on räägitud päris palju. Tundub, et ka meil on see päris populaarne, kuna poes käisin otsimas antud puudrit vähemalt neljal korral. Lõpuks ma ta sain!
Suur tung aga ei olnud otseselt suurte kiidusõnade pärast... Tegelikult oli mul vaja seda kindla postituse tarbeks, mis varsti-varsti tulemas. Niisiis palju ma veel pajatada ei taha, üsna pea on tulemas pikemat sorti arvustus.Ühed populaarsemad tooted Essence'lt on nende huulepulgad. Oh, kui palju erinevaid kauneid toone, mida katsetada ja proovida.
Mina oman hetkel kahte huulepulka. Üks tavalisest kollektsioonist, toon Barely There! ning üks nude-kollektsioonist, toon Come Naturally. Barely There! on suurepärane sügisene toon. Väike nipp, mida mina kasutan on see, et patsutan läbipaistva puudriga huulepulga huultel üle, et toon muutuks matiks.
Come Naturally on samuti kena toon sügiseks, kuid seda kasutan arvatavasti ka muudel aastaaegadel. Lillakat karva nude huulepulga matistan samuti läbipaistva puudriga ning see "kombo" on hetkel mu lemmik. Külmema nahatooniga neiud, pärl kindlasti Teile (ja mulle)! ;)Hetkel tõelised lemmikud Essence letist on nende huulepliiatsid. Neid on nimetatud isegi M.A.C'i huulepliiatsitega võrdseteks! Mina oman kahte tooni - 07 Cute Pink ja 06 Satin Mauve. Esimene saab kindlasti rohkem kasutust kevadel ja suvel, teist kasutan praegugi. Sobib hästi Come Naturally huulepulga alla! ;)

Ühesõnaga mina olen vägagi üllatunud Essence toodete kvaliteedis ning käin nende letist ikka tihti läbi, et ehk on mõni uus ja huvitav toode saadaval. Lemmikuteks on huulepulgad ja huulepliiatsid, põsepuna on täitsa hea, puuder on nii ja naa... Sellest aga lähemalt juba varsti!


Lõppu ka väike Essence wishlist, mida veel proovida (või huulepulkade puhul lihtsalt) tahaks! :)
Mis Essence tooteid oled Sina proovinud?

No comments:

Post a Comment