Thursday, November 5, 2015

M.A.C vs. H&M pintslipuhasti

Tere taas! :)
Tänane postitus on jäänud veidi hilja peale, nagu ehk piltidelt aimate. Kuid mitte ajapuuduse või muu häda tõttu, eks ikka selle pärast, et oleks piisavalt põhjalik ning täpne postitus!M.A.C'i toodet on pakendis korralik hulk, täpsemini 250 ml (hind on umbes 10-12 eurot), H&M'i pudelist leiad toodet 150 ml (umbes 5-6 eurot). Pakend on mõlemal lihtne, kuid mulle meeldib kindlasti M.A.C'i oma rohkem. Tunduvalt kvaliteetsem, näeb riiulil kena välja. H&M'i pakend on odavama välimusega ning kork selle peal on väga kerge ära tulema.
Üks pluss H&M'i toote juures on see, et pakendil on pump. M.A.C'i toodet peab pakendist välja kallutama, mis muidugi ei ole nüüd määrava tähtsusega, kuid...
Korraga kulub mõlemat toodet vähe, mis tõttu jätkub ühest pudelist väga kauaks, eriti inimesele, kes igapäevaselt oma pintsleid ei puhasta.
Veidi lõhnast ka. H&M'i tootel on väga spetsiifiline lõhn - selline magus, võib peale tihedamat kasutamist natuke ebameeldivaks muutuda. M.A.C'i pintslipuhastiga seda probleemi pole.
Kui varem arvasin, et jah, H&M'i toode teeb täitsa hästi oma töö ära, siis peale M.A.C'i kasutamist pidin oma sõnu sööma. Loomulikult teeb ka H&M'i pintslipuhasti oma töö mingil määral ära, kuid M.A.C'i pintslipuhasti teeb seda kaks korda kiiremini ning põhjalikumalt. Pintsel kuivab pärast kasutamist kiiresti, H&M'i oma isegi veidi kiiremini.


Kuigi olen nüüd täielikult keeranud M.A.C'i pintslipuhasti usku, ei saa ma öelda, et H&M'i pintslipuhasti paha oleks. See teeb siiski oma töö ära ning üllatavalt hästi (arvestades, et tegemist ei ole kosmeetikabrändiga, KUIGI uus H&M'i ilukollektsioon on vägagi lai...). Aga arvestades seda, et M.A.C'i kõrgema hinna juures on ka toodet rohkem... Soovitaks mina siiski M.A.C'i pintslipuhastit!

No comments:

Post a Comment