Tuesday, December 22, 2015

22/12/2015

Hei!
Ma polegi ammu lihtsalt maha istunud ja kirjutanud, oma tegemistest ja mõtetest. Kuna täna sain lõpuks kõik kingid tehtud ja pakitud ning suurem möll on möödas, on mõnus lihtsalt jõuluaega nautida! :)
Tegelikult sain kingid pakitud juba eelmisel nädalal, päris mitmed on ka üle antud. Küll aga oli mul tänu Genefic'i postitusele mõte teha ka oma neljajalgsetele sõpradele midagi jõuluks ning täna siis võtsingi kätte ja  küpsetasin plaaditäie maitsvaid banaani-kaerahelbe küpsiseid, mis kolme armsa koera vahel ära sai jaotatud. Kui enamasti koerad lihtsalt pikutavad jõuludel kamina ees, siis tekkis tahtmine ka neile midagi sel aastal anda. Ning usun, et neile kõige meelepärasem ongi just maitsev söök! :)
Homne päev on veel kohustuste päralt, kuid õhtul tähistan juba jõule ning 24. detsembri veedan jõulud ikka enda perega. Edasi kulgeb aasta lõpp üsna kiirelt, kuid ees on veel mitmeid toredaid istumisi ja muud.
Kindlasti plaanin blogis taas tuua Teieni aasta ilulemmikud, eks siis näeb, kas see jääb detsembri lõppu või jaanuari algusesse. Lisaks ka aasta kokkuvõte on ikkagi plaanis, nii tore on siis hiljem seda vaadata ja meenutada! :)
Igatahes minul on juba jõulukingid kuuse all ning nüüd jääb üle veel veidi oodata, et saaks juba jõulupraadi küpsetama hakata, küünlad põlema panna ja kinke jagama hakata. Kuidas Teie sel aastal jõulud mööda saadate? 

No comments:

Post a Comment