Thursday, January 28, 2016

BeautyBlender & Blendercleanser

Hei!
BeautyBlender on üsnagi legendaarne toode ilumaailmas ning sellest on kuulnud kindlasti nii suured kui ka väiksemad ilusõbrad. Samuti on beautyblenderi loojate BlenderCleanser pea asendamatu meigikäsna pesemisel. Mida mina aga neist toodetest arvan?


Siin pole küll midagi imestada, aga jah, ka mina kuulun BeautyBlenderi ülistajate hulka. Ka jonnakamad jumestuskreemid ja peitekreemid saab just selle tootega ühtlaselt nahale kanda. Olen kasutanud ühte "dupe"i, kuid seda ei anna originaalse Blenderiga võrreldagi.
Kuigi BeautyBlenderi hind on päris kopsakas (nii umbes 20 €), leiab vahel seda ka soodushinnaga, kuid samas on see ka oma täishinda täiesti väärt.
Mina oman hetkel kolme BeautyBlenderit - musta, roosat ning pisikest rohelist. Roosat kasutan igapäevaselt, must on oma aja pigem ära elanud ning ka roheline on... jäänud tahaplaanile. Saan roosaga tehtud ja peale kantud kõik, mis vaja ning ma ei mäletagi enam, millal Mini BeautyBlenderit viimati kasutasin.


Blendercleanseri soetasin selle tõttu, et mitte ükski muu aine või imetoode ei suutnud mu Blenderit täiesti ära puhastada. Solid seebi ostsin Kaubamajast ning nüüd ei kujuta ma BeautyBlenderi puhastamist selleta ettegi. Kuigi blendercleanseriga võib ka pintsleid pesta, ei raatsi ma seda pintslitele "raisata" - meigipintslid saab puhtaks ka näiteks šampooniga.
Blendercleanser tahkel kujul tuleb mõnusas karbikeses, seda on lihtne ka reisidele kaasa võtta. Kulub seda korraga üsna vähe ja kuigi olen Blenderit pesnud ikka mitu-mitu korda, ei ole toode veel otsakorral. Kindlasti tuleb rõhutada, et Beautyblenderit peaks peale igat kasutuskord või vähemalt enne igat kasutuskorda pesema, kuna meigikäsnas võivad ja hakkavadki bakterid kiirelt levima!
Blendercleaser on saadaval ka vedelal kujul, seda ma proovinud pole. :)


Ühesõnaga BeautyBlender pole mind siiani alt vedanud ning Blendercleanser on samuti igati väärt toode. Kas Sina oled midagi BeautyBlenderi valikust proovinud? :)

4 comments:

 1. Mul on ka roosa Beauty Blender ja samamoodi olin enne ühte dupe'i proovinud (real techniquesi oma), aga originaal on kordades parem! Hind on küll kahjuks natuke kirves, arvestades, et seda peaks suht tihti vahetama, aga teeb oma tööd ülihästi!

  www.liinalovesxo.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mina proovisin enne ühte dupe'i H&M'ilt ja seda kasutasin vaid ühe korra, enam kohe ei tahtnud. Õnneks Beauty Blender on tõesti suurepärane! :)

   Delete
 2. Ma küll pole seda Beautyblenderi seepi kasutanud, aga oma töö teeb hästi Barbara Hofmanni seep. Saab puhtaks nii pintslid kui ka käsnad. Ning on odavam. Mina enda oma ostsin pro kosmeetikast. Soovitan seda seepi soojalt :)

  ReplyDelete