Sunday, January 10, 2016

New In: L'Occitane, Ööloom, The Body Shop...

Hei!
Päris pikalt pole blogisse ilmunud New In postitust (kui Lushi ostud välja arvata :), kuid seoses jõulude ja alanud allahindlustega on arvatavasti aeg antud postitus teha!


Kes mind Instagramis jälgib juba teab, et Öölooma päkapikud toimetasid minuni paki, mille sees peitis end imearmas Panda. Kindlasti räägin varsti Ööloomast lähemalt, kuid esmamuljed on väga head! :) Suur tänu Öölooma päkapikkudele!


Uus šampoon ja palsam oli täitsa vajalik ost, sel korral valisin Tigi Bed Head Rehab sarja komplekti. Selveri Laadapäevadel sel korral suurepärast valikut minu jaoks pole, kuid ega mul midagi justkui hädasti samuti puudu pole. Soetasin endale vaid Maybelline Dream Fresh BB-kreemi ning Nivea Soft Rose huulepalsami. Nagu huulepalsameid vähe oleks... Kuid kuna poes nägin ka vaarika-sidruni lõhnalist huulepalsamit, ei saanud ma sellestki loobuda. Ning muidugi sattusin ma The Body Shoppi... Sealt tõin endaga kaasa kolm toodet. Üks kahjuks jäi pildilt välja, kuna see on oma koha sisse võtnud minu käekotis ning selleks on Glazed Apple huulevõie. Lisaks soetasin vaarika ning glazed apple sarja kehavõided.


Karitalt sain jõulukingiks L'Occitane komplekti ning see on minu esimene kogemus L'Occitane toodetega üleüldse. Komplekt tuleb imearmsas karbis ning karbi sees on jasmiinilõhnaline kätekreem, huuleläige ning seep. Kõik lõhnavad imeliselt! Aitäh Karita! :)Päris kõiki kinke ma blogis ei hakka näitama, kuid lihtsalt tooksin siia näite, kui hästi minu kallid inimesed mind teavad ehk ma hindan väga kõrgelt kõiksugu küünlaid ning loomulikult kohvi, mida nüüd mul pikaks ajaks jätkub! :)

Ilusat pühapäeva! :)

No comments:

Post a Comment