Friday, February 12, 2016

Ideaalne dupe...? #3

Hei!
Kui viimati sai Ideaalse dupe'i postituses näha kahte puudrit, siis täna "astuvad võistlustulle" kaks sarnast põsepuna - Sleek Rose Gold ja theBalm Hot Mama.


TheBalmi Hot Mama - hind 17.90 €
Sleeki Rose Gold - hind 6.90 €
Hinnavahe 11.00 €


TheBalmi Hot Mama põsepunast on kõneletud palju ning seda põhjusega. Olen ikka ja jälle kirjutanud, et theBalm kuulub mu lemmikbrändide hulka ning tõttöelda oli Hot Mama üks mu esimesi lemmikuid sellelt brändilt. Alustades muidugi pakendist, siis see on kergelt retrohõnguline ning igati kena. Tugev papp ning suur peegel on samuti plussiks. Kotis niisama lebades võib juhtuda, et karp tuleb lahti, kuid eraldi kosmeetikakotis see tõenäoliselt ei juhtu - vähemalt minul pole juhtunud. PS: Ostes on Hot Mamal ümber samasuguse kujundusega ümbris, mis igati kasulik, kui soovid toodet kaasas kanda. :) 
Hot Mama on roosa põsepuna, millele lisatud hulgaliselt kuldset sära. Samas on säratükikesed väga pisikesed ning põskedel ei näe need liigselt silmatorkavad välja. Kasutan Hot Mamat enamasti just sügisel ja talvel - kevadel ja suvel eelistan rohkem näiteks virsikukarva toone. 
Toote pigement on hea ning pintsliga on seda väga mugav peale kanda.


Sleeki põsepunadest on samuti hulgaliselt räägitud ning enim on tähelepanu kindlasti saanud toon Rose Gold. See on minu esimene katsetus Sleekilt ning antud põsepuna tekitab tahtmise midagi veel tulevikus neilt proovida. Pakend on küll täiesti erinev theBalmist, kuid ometi meeldib see mulle oma musta mati tooni ja suure peegli pärast väga. Hirmu, et ta kotis lahti läheb, ei ole kindlasti vaja tunda.
Toonilt on Rose Gold samuti roosa, milles on hulgaliselt kuldseid tükke, kuid Sleeki põsepunal on kuldne kindlasti palju domineerivam, kui Hot Mama puhul. Roosa kuld on see tõesti! Samuti tekitab see põskedel kumava kuldse sära, eraldi highlighter läheks arvatavasti juba liiale.
Pigment on ka Sleekil väga hea. Samuti on seda väga mugav hajutada, nagu tegelikult Hot Mamatki.


Loomulikult ei ole swatchid kunagi 100% tõestes toonides, kuid mingit aimu ehk saate ikka. Nagu pildiltki näha, on Sleekil palju rohkem kuldset sära, mis ka pildil natuke põsepuna tooni moonutab - tegelikkuses on see põsepuna veidi tumedam.
Kokkuvõtvalt... Ideaalseteks kaksikuteks ma neid tooteid ei nimetaks, kuid sarnased on nad kindlasti. Mõlemad on tõeliselt head tooted! Kui peaksin valima, kumb on parem, siis tegelikult sirutab käsi viimasel ajal pigem Sleeki põsepuna poole. :)

No comments:

Post a Comment