Sunday, February 7, 2016

Minu Ööloom - Panda

Hei!
Veidi aega tagasi sain imearmsa kingituse osaliseks, kui Öölooma päkapikud minuni ühe Öölooma toimetasid. Kes hästi mäletab, siis just oma detsembrikuu Wishlistis ma armsast Ööloomast unistasin ning nüüd olen juba mitmed nädalad igal õhtul koos unemaskiga uinunud.


Mina soovisin valikust justnimelt Pandat. Kui mõtlete, miks just panda... Ega siin selget vastust polegi. Absoluutselt kõik Ööloomad on imearmsad ning mõelge vaid, kui neid oleks mitu...
Ööloom on Eesti oma firma, mis toodab hellitava nimetusega unemaske. Kes soovib täpsemat informatsioon, minge vaadake Öölooma internetileheküljelt ise järele! ;)


Ma ei tea, kas tegemist on minu enda fantaasia või Öölooma endaga, kuid peale Öölooma saamist olen tõesti maganud palju paremini. Eelkõige mõtlen seda, et ma uinun kiiremini. Nagu ikka võivad magama minnes pähe tulla kõiksugu mõtted, mis tegemata, mis tehtud, soovid, mured ja mis kõik veel. Varem viis see selleni, et haudusin oma mõtted lahtiste silmadega ära ja siis alles sain magama, kuid Ööloomaga surun oma liigsed mõtted kõrvale ning silmad nagunii midagi ei näe, mis teeb selle lihtsamaks. Ühesõnaga pikk jutt lühidalt - tänu Ööloomale "ei saa" ma silmi avada ja kinniste silmadega saabub uni kindlasti kiiremini. :)


Ööloom püsib kenasti näol. Esimesel ööl maski paigal hoidev kumm küll natukene häiris, kuid ausalt, seda pole hiljem enam kordagi juhtunud.
Lisaks ma leian, et Ööloom on ideaalne kingitus kõige kallimatele. Isadepäevaks, emadepäevaks, jõuludeks, sünnipäevaks ja muudekski aegadeks, sest kingituse tegemiseks ei pea alati mõnda tähtsat päeva ootama! :)


Aitäh, armsad Öölooma päkapikud, veelkord kingituse eest! :)

No comments:

Post a Comment