Tuesday, February 2, 2016

Praegused lemmikud... #2

Esimeseks lemmikuks on The Body Shopi vaarika kehavõi. Imeline aroom! Enim meeldib mulle seda kasutada peale pikka vanni või saunaskäiku. Kreemi peale kandes lõhnad nagu suvine vaarikas ning muidugi on su nahk hiljem niisutatud ja pehme.
Öölooma armastan päevast, mil ma selle enda kätte esimest korda võtsin. Tõeliselt mõnus unemask, mis peale pikka päeva on igati tervitatav. Lisaks näeb see imearmas välja ja aitab minul, kui sajakordsel ülemõtlejal, natukenegi rahulikumalt uinuda! :)
Kui vanasti kasutasin igapäevaselt Maybelline Dream Pure BB-kreemi, siis sel korral on mu heaks sõbraks Dream Fresh BB-kreem, mis on justkui Pure'i vanem õde. Katvus on küll pigem kerge, kuid BB-kreemi kohta täitsa hea ning igapäevaseks kasutamiseks minule sobiv. Lisaks on BB-kreemi püsivus mind positiivselt üllatanud ning jumestuskreemi asemel on see hommikul kindlasti kiirem ja kergem variant.
Järgmiseks Lumene Natural Code Skin Perfector puuder, mille soetasin mõnda aega tagasi Ilumessilt ning mis saab nüüd pea igapäevaselt kasutust. Esiteks on see mõnusalt heleda tooniga, mis mulle väga meeldib ning see matistab näo kauaks, enamasti õhtuni välja. Olen Lumenelt proovinud kahte puudrit ning mõlemas olen positiivselt üllatunud.
The Body Shopi Glazed Apple huulevõie on samuti väga mõnus toode! Niisutab hästi, lõhnab veel paremini ning pesitseb lihtsas, kuid sellegi poolest ilusas potsikus.
Essence Sun Club päikesepuuder sai ka Aasta lemmikutes mainitud, kuid siiani kasutan seda iga päev ning pettuma pole ma pidanud. Hajub kiirelt, pigement on hea ning näole annab see kena jume.
Siiani kasutan nii üle päeva Stendersi Northern Light tualettvett, mis tõesti lõhnab imehästi ning püsib ka meeldivalt kaua peal. Olen isegi paar komplimenti tänu sellele lõhnale saanud, ka teistele meeldib! :)
Praeguseks viimaseks lemmikuks vana aga siiani hea theBalmi Nude'tude palett, mida olen üle mõne aja taas avastama hakanud. Sealsete toonidega saab luua kauneid päeva- kui ka õhtumeike ning seda ilma suurema vaevata. Pigment on väga hea, hajutada on värve kerge ning lauvärvid püsivad peal kaua. Igati väärt palett!

Ja ongi selleks korraks kõik! Millised on Sinu praegused lemmikud? :)

No comments:

Post a Comment