Monday, February 22, 2016

Tühjad potsikud #10 - Stenders, The Body Shop, BeautyBlender, Madara...

Hei!
Aeg taas vanast kraamist lõplikult "lahti lasta", et uusi tooteid katsetama hakata! ;)


Esimeseks The Body Shopi vaarika kehakreem, mis oli täitsa hea ja imeliselt lõhnav toode, kuid kahjuks sai selle kehtivuskuupäev läbi ning otsustasin selle ära visata. Hetkel kasutan sama sarja kehavõiet, mille lõhn loomulikult väga sarnane, kuid mis niisutab veel paremini. Kes nii suurt niisustust ei vaja, soovitan seda kehakreemi! Suveks perfektne! :)
Toode, mille kasutasin täiesti tilgatuks on The Body Shopi Glazed Apple kehavõie, mini versioon. Sain selle eelmisel aastal ühe ostuga The Body Shopist kaasa ning säilitasin ekstra jõuludeks, kuna kehavõide lõhn on täpselt selline talvine ja mõnusa jõulutundega. Nüüd oman juba sama kehavõid, kuid täissuuruses varianti, niisiis see ütleb juba piisavalt. :) Väga, väga hea lõhnaga ning niisutab nahka hästi.
Natuke kahju on küll armsast BeautyBlenderist loobuda, kuid õnneks on mul juba ammu uus kasutuses ning must versioon on tõesti oma aja ära elanud. Töötab väga hästi ning on oma hinda tõesti väärt!
Tänane ainuke meigitoode on L'Oreal'i Lumi Magique highlighting pen. Nüüdseks olen juba kaks sama toodet ära kasutanud ning pole välistatud, et soetan selle peagi uuesti. Mina kandsin toodet silmade alla, silma sisenurka ning veidi ninale, lõuale ja laubale. Hajub hästi, kestab kaua. Ainuke nurisemiskoht on see, et toode saab üsna kiirelt otsa, kuid kui see välja arvestada, soovitan!


Otsa said mu pikaaegsed sõbrad Tigi Bed Head Recharge šampoon ja palsam. Mõlemad olid head tooted, lõhnasid hästi ning suurtest pudelitest jätkus mõnusalt kauaks. Niisutasid juukseid, hoidsid need kaua puhtana ning tegid kõike muud, mida üks hea šampoon ja palsam tegema peaks. Soovitan taas!


Meigieemaldustooteid on tänases postituses lausa kolm!
Esimeseks The Body Shopi õrn silmameigieemaldaja kummeliga. Eemaldab tavalise meigi kiirelt, AGA ärritab mu silmi ja veekindlat ripmsetušši kahjuks hästi ei eemalda. Sain sellega küll hakkama, lihtsalt ei tohtinud ära unustada, et silmi ei tohi kohe peale meigi eemaldamist avada! :) Lõhnas õrnalt kummeli järgi, mitte liigselt ja häirivalt.
Stendersi silma- ja huulemeigieemaldajaga oli aga täitsa teine lugu, sest see meeldis mulle väga. Eemaldas kogu meigi kiirelt ja toote eriline "pump" on tore ja praktiline. Vahel küll kippus veidi vedelikku välja pritsima, kuid ettevaatlikul kasutamisel seda ei juhtunud. Otsa sai üsna kiirelt, kuid kasutasin seda ka iga päev. Lõhnab roosiselt ja soovitan soojalt!
Ka Mixa mitsellaarvett soovitan väga, sest see eemaldas kogu meigi ning ka nahale kogunenud mustuse ning ei ärritanud mingil moel mu silmi või nahka. Tootel oli õrn aroom, mis mulle täitsa meeldis. Pump oli natuke ebapraktiline, aga selle pärast toodet ostmata kindlasti ei jätaks. Suurest pudelist jätkus kauaks. Niisiis, ostaksin kindlasti uuesti.


Madara toonikust olen rääkinud päris palju, kahjuks on see nüüd otsas. Minu esimene katsetus Madaralt ning võin öelda, et mulle tekitas see väga hea esmamulje. Balancing toonik justkui pinguldas nahka ja eemaldas kogu mustuse. Olen üsna kindel, et kunagi soetan selle uuesti.
Garnieri Pure Active näokoorijat on pudelis veel veidi alles, kuid ma pole seda juba pikka-pikka aega kasutanud ja enam ei kasuta ka, kuna toote lõhn on veidi juba muutnud. Tegelikult oli täitsa korralik toode, kuid mulle mingit erilist muljet ei jätnud. Lõhnas hästi, värskelt ning hommikuseks kasutamiseks sobilik.
Ning viimaseks mu pikaaegne lemmik Garnier Pure Active kreem, millest olen kõnelenud juba päris palju, niisiis teen nüüd hästi lühidalt. Kaotab kiirelt näolt kõik ebameeldivad tegelased ning samas niisutab nahka ja imendub pea koheselt. Minu kolmas tühi potsik, eeldan, et millalgi tuleb ka neljas ja siis viies ja nii edasi! :)

Ning ongi kõik. Kaksteist tühja potsikut sel korral - vähe või palju, siiski korralik hulk, mille saab nüüd ära visata. :)

No comments:

Post a Comment