Thursday, February 4, 2016

Wishlist: Veebruar 2016

Hei!
Taas aeg ühe Wishlisti jaoks! :)


Alates hetkest, kui Anna Elisabeth oma blogis esimest korda Urban Decay Naked Smoky paletti näitas, hakkasid mu käed kibelema. Usun, et kui Urban Decay Eestis müügil oleks, oleksin selle paleti juba mõned nädalad tagasi soetanud. Aga jah, õnneks või kahjuks seda brändi Eestis müügil pole, kuigi eks ma seda vahel ikka feelunique lehel piilumas käin. Oh jah, piilun edasi! :)
Lush Mint Julips huulekoorija on mul kunagi olemas olnud, kuid kahjuks on see ammu otsas. Kuigi huulekoorijat ei ole raske ise valmistada, tundub Lushi oma siiski nii ahvatlev. See tõesti lõhnas ja toimis väga hästi!
Kuma liblikast on kuulnud arvatavasti pea kõik ning pikemat tutvustamist see ei vaja. Ikka veel unistan ühest Kuma liblikast ning täpselt sellest, mis pildil näha. Kui kaunis!
TheBalm on üks mu lemmikumaid brände ning kui kõlakad ja esimesed pildid nende uuest tootest hakkasid levima, ei suutnud ma oma elevust tagasi hoida. The Manizer Sisters tundub midagi just mulle. Kuigi Mary-Lou on mul täitsa olemas ja iseenesest Cindy ka, siis Cindyga juhtus mul pisike õnnetus (õigemini päris suur, kogu sisu kukkus katki :( ) ja Bettyt olen alati mõelnud endale soetada... Ehk kunagi, ehk kunagi...
Clarinsi Lip Perfector soovis süüdistan täielikult teisi blogijaid, kes sellest tootest on rääkinud söögi alla ja söögi peale. Lisaks on minu huvi ka üsna praktiline - kuna Catrice'ilt on sarnased tooted mul olemas, tahaksin võrrelda, kas veidike kallim Clarinsi toode on sama hea või veelgi parem (ehk siis Ideaalse dupe'i postituses). :)
Kindlasti soov, mis hetkel kõige rohkem päevakorras ning mille peale mõtlen nii umbes... üle päeva on Zoeva pintslid. Miks nendele nii tihti mõtlen on just sellepärast, et ma juba ammu tunnen, kuidas mõned mu armastatud pintslid hakkavad vanaks jääma ja oma mõtetega jõuan alati Zoeva Rose Gold Luxury Set'ini välja.
Veidi pisem soov on Lush Frozen vannipall.  Näeb see nii kaunis välja! Ning nimede "friik" nagu ma olen, soovin selle vannipommi kindlasti kunagi ära katsetada.
Kas keegi on Eestis müügil näinud theBalmi Meet Matte Hughesi? Ma armastan eelkõige just matte huulevärve ja eeldan, et need oleks midagi just minule... Igatahes, kui keegi on näinud, andke teada! :)
Ning viimaseks NYX Butter Gloss huuleläiked, millest samuti sadu korda räägitud ja ühtegi negatiivset arvamust ma enda teada kuulnud pole... NYX on küll bränd, mida Eestisse ootan, sest neilt sooviksin katsetada niiii mitmeid tooteid! :)

Sellised praegused soovid, mõned suuremad, mõned väiksemad, nagu ikka! :)

4 comments:

 1. Ise ootan ka theBalmi matte huulevärve hirmsasti Eestisse, kui särapuudri trio juba Kaubamajas saadaval on, siis paraku huulevõõpasid ei ole veel näinud. Siiski sellisel netilehel: http://www.topbeauty.ee/the-balm-kosmeetika neid nagu oleks.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ise olen ka vahel TopBeauty lehelt huulevärve vaadanud, viimati aga oli seal vaid paar tooni...

   Delete
 2. Osa Nyx-i tooteid, sealhulgas ka huuleläikeid, leiab ka nt shoppa.ee, ox.ee ja photopoint.ee netilehekülgedelt. Võib-olla neid lehti isegi veel, lihtsalt need silma jäänud :))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oi ma ei teadnudki, kindlasti vaatan need lehed üle, aitäh! :)

   Delete