Friday, March 25, 2016

Ideaalne dupe #4

Hei!
Alles veidi aega tagasi rääkisin Dr. Bronner'si toodetest, kuid tahkest seebist ei tahtnud ma väga palju veel jagada, kuna hoidsin rohkem infot tänase postituse tarbeks.
Nimelt enne Dr. Bronner'si poolt saadetud paki kätte saamist tegin, nagu alati, toodete kohta eeltööd ja leidsin päris mitu postitust, kus võrreldi omavahel Dr. Bronner'si tahket seepi ning BeautyBlender Solid seepi. Peale mitmeid katsetusi võin omast kogemusest lähemalt rääkida. :)


BeautyBlender blendercleanser Solid - hind 13.95 €. (kogus - 28 g)
Dr. Bronner's Magic Soap Pure Castile Bar Soap - hind 5.90 €. (kogus - 140 g)
Hinnavahe: 8.05 €


Vaadates koguste vahe, on hinnavahe ikka metsik, kas pole?
Igatahes soetasin suure rõõmuga Blendercleanser seebi, kuna mitte miski ei teinud minu kallist Beauty Blenderit puhtaks. Hind oli küll pisikese seebi kohta mitte just kõige soodsam, kuid leidsin siiski, et too asi on vajalik. Peale esimest katsetust olin loomulikult väga õnnelik, kuna Beauty Blender sai tõesti puhtamaks, kui ta peale esimest katsetust iial oli olnud. 
Kui aga esimest korda Dr. Bronner'si seepi Beauty Blenderi puhastamiseks kasutasin, olin üsna kindel, et Beauty Blender seepi ma enam ei osta. Miks? Sest töö tegi Dr. Bronner's täpselt sama hästi ära, seda on tunduvalt rohkem ning muidugi on see ka odavam. Samuti puhastavad mõlemad tooted ka meigipintslid korralikult ning muud vahendit mina enam ei kasutagi. 
Ainukese punkti Beauty Blenderi kasuks annaksin selle eest, et Blendercleanser tuleb mugavas karbis ning seda on lihtne näiteks reisides kaasas kanda. Kuid tänapäeval on olemas ka eraldi seebikarbid, niisiis saab Dr. Bronner'sil seegi murekoht lahendatud.


Suur vahe on ka lõhn, kuid kuna Dr. Bronner'si seepe on mitme erineva aroomiga (näiteks lavendel, roos, piparmünt või näiteks pildil olev teepuu), siis on seegi pigem Dr. Bronner'sile plusspunktiks.
Kokkuvõtteks võin öelda, et oma Blendercleanseri kasutan ma ära ning siis arvatavasti enam uut ei osta, kuna Dr. Bronner'si seep on tunduvalt odavam, suurem ja ka töö teeb sama hästi ära.
PS: Ehk on vedelale blendercleanserile samuti "kaksikuks" vedel Dr. Bronner's?
Lõpetan tänaseks oma kiidulaulu, mis sest, et Dr. Bronner's on seda igati väärt! :)

Kauneid pühi! :)

2 comments:

  1. Kust seda Dr. Bronner'si seepi osta saaks?:)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Näiteks drbronner.ee e-poest. :) Seal lehel on olemas ka edasimüüjate nimekiri. ;)

      Delete