Tuesday, March 22, 2016

Mis on minu öökapil?

Hei!
Uudishimulik inimene, nagu ma olen, meeldib mulle alati lugeda postitusi asjadest, mis peituvad kellegi kotis, öökapil, meigikotis ja nii edasi. Täna näitan Teile, mis minu öökapil reas on. :)


Minu öökapil on alati mõni hea raamat, antud juhul Stig Rästa "Minu Kennedy", mille lugesin läbi juba mõni aeg tagasi, kuid uut head raamatut pole ma veel leidnud (kas kellelgi on soovitusi? :). Lisaks ei puudu öökapilt mõni lõhnaküünal. Hetkel on öökapil JOIK'i Vanille et noisette, mis on meeletult mõnusa ja rahustava vanillilõhnaga. Iluasjadest seisavad mu öökapil The Body Shopi British Rose kätekreem ja The Body Shop Vaarika kehavõi. Mõlemad on taas suurepärase lõhnaga ning niisutavad väga hästi. Samuti ei puudu Elizabeth Ardeni Eight Hour huulevõie, millest paremat mina veel proovinud pole. Tõeliselt hea vahend katkiste ja/või kuivade huulte vastu! Ning loomulikult on mu öökapil Ööloom Panda, mis õhtuti siiski silmade ette suundub.
Pildilt on puudu veel telefon, sest see seisab mul igal ööl kapil ning laeb ennast päevaks taas täis. Olen see inimene, kes alati enne magama minemist kõik uudised ja muu telefonist üle vaatab, kuigi see just kasulik ei ole. Ning tihti leiab mu öökapilt ka tassikese kas kohvi, tee või tavalise veega.

Kaunist nädalat!

No comments:

Post a Comment