Wednesday, March 30, 2016

TheBalm: Minu kollektsioon + Top 3

Hei armsad! :)
Pole saladus, et theBalm on kindlasti üks mu lemmikbrändidest. Kõik theBalmi toodete juures on hea kui mitte väga hea - nii sisu kui ka pakendite äge ja omapärane välimus. Mõtlesin täna Teie ette rivistada oma theBalmi tooted, neist veidikene juttu teha ning ka lõpuks valida välja kolm toodet, mis minu kogust mulle enim meeldivad.


TheBalmi toodete puhul jäävad koheselt silma nende ainulaadsed ja retro/pin-up stiilis pakendid. Kuigi toodet hindan peamiselt sisu järgi, annab minu meelest kena pakend ka palju juurde. TheBalmi hinnaklass jääb üsnagi keskele, kuid minu meelest on hinna ja kvaliteedi suhe igati paigas. Osta saab theBalmi tooteid näiteks Kaubamajast, topbeauty.ee, siison.ee või beautypro.ee e-poest.


Eeldan, et theBalmi kõige kuulsam toode on Mary-Lou Manizer, mis pole arvatavasti ühelegi ilusõbrale võõras. Mary-Lou Manizer on imeline šampanjakarva särapuuder, mis toob kauni kuma näiteks põsesarnadele, kulmuluule või miks mitte ka silmalaugudele, et luua särav silmameik. Toote pigment on tõeliselt tugev ja pakendis peitub suur ja mugav peegel.
Mary-Lou õde Cindy-Lou Manizer on samuti särapuuder, küll aga roosa/lõhekarva. Kuigi ka see toode on kaunis ja annab kauni kuma, ei suuda see millegipärast oma õe varjust üle hüpata. Ausalt öeldes pole ma Cindy-Lou'd youtube's või blogides eriti märganudki. Kahtlemata hea toode, kuid eelistan pigem Mary-Lou'd.
Nude'tude paletis on 12 lauvärvi, millest neli on matid toonid ja kaheksa täiendatud säraga. Nude'tude on tõeliselt laheda disainiga ning lauvärvid ei jää pakendile kuidagiviisi alla. Need on hea pigmendiga ja hajuvad kergelt. Kuigi vahel esineb silmameiki luues värvide pudenemist, ei ole see suureks probleemiks.


Kuigi läbipaistvast puudrist Sexy Mama polnud ma esialgu eriti vaimustuses, on nüüdseks toode mulle täitsa meeldima hakanud. Tihti kasutan just seda huuletoonide matistamiseks. Matistab see ka naha, kas aga päeva lõpuni - minul päris mitte. Taaskord korralik toode, kuid mitte minu favoriit theBalmilt.
Sexy Mama õde Hot Mama on imekaunis  roosa põsepuna, millesse on lisatud peoga kuldseid säratükikesi. Kaunis põsepuna, eriti kasutamiseks sügisel ja talvel. Loob põskedele ilusa ja särava tooni, eraldi highlighterit enam näole vaja polegi.
Ka teine põsepuna theBalmilt, Frat Boy, on kindlasti hulgaliselt kiidusõnu väärt. Erinevalt Hot Mamast on Frat Boy näol tegemist mati, virsikukarva põsepunaga. Tõeliselt tugeva pigmendiga, esialgu on lihtne sellega üle pingutada, kuid kergekäelisel kasutamisel suurepärane põsepuna. See jällegi näeb imekena välja just kevadel ja suvel!


What's your type? The Bodybuilder (milline nimi!) ripsmetušš on nüüdseks mul peaaegu otsakorral, kuid uut lemmikut sellest kahjuks ei saanud. Kindlasti lisab toode märgatavalt volüümi, kuid pikkust jäi minu eelistuste kohaselt veidike väheseks ja minu ripsmed kippusid seda toodet kasutades kokku kleepuma. Harjasega on kerge ka silmaümbrust määrida. Oma üsnagi väikese kuju tõttu on alumistele ripsmetele selle harjasega kerge ripsmetušši kanda.
Ning kahte tooni Meet Matt(e) Hughes mattidest vedelatest huulepulkadest oman samuti. Lühikese ajaga on Charming ja Commited võitnud mu südame. Ma poleks arvanud, et need mulle nii meeldivad! Olenemata huulte olukorrast, loovad need kena ja püsiva tulemuse. Plaanin neist peagi pikemalt kirjutada... :)


Minu kolm lemmikut on Teie ees.
Esiteks Mary-Lou Manizer. Imetlen toote pigmenti ning selle kaunist tooni. Tõeliselt väärt toode. Teiseks Nude'tude lauvärvipalett, millega saab luua loendamatult kauneid silmameike, alustades kiirest ja kergest päevameigist lõpetades glamuurse või suitsuse õhtumeigiga. Ning viimaseks Meet Matt(e) Hughes'id, mis püsivad peal tunde ja tunde ning selle juures ei kuivata absoluutselt huuli.
TheBalm on võitnud oma toodetega mu südame! :)

No comments:

Post a Comment