Monday, March 14, 2016

Wishlist: Märts 2016

Hei! :)
Kui vahel pean Wishliste tehes mõned soovid niiöelda korra pealt välja mõtlema, siis sel korral on tõesti kõik asjad listis sellised, millest olen juba pikemalt aega mõelnud. Siin need siis on! :)


TheBalmi Meet Matt(e) Hughes'test olen siin blogis ennegi rääkinud (just nimelt Wishlistides), kuid pigem on see olnud selline "tahaks-võiks olla" toode. Nüüd aga leidsin kaks imekena tooni Charming ja Commited ning need tunduvad mulle just perfektsed. Eestis olen seda märganud müügil topbeauty.ee lehel.
Teiseks kuulus ja pea igal teisel Eesti neiul (ehk veidi küll liialdan, kuid kohtan neid oi kui palju) aksessuaariks olev Kuma liblikas.Oh, kui kaunid...
Veel üks toode theBalmilt, mis blogi Wishlistis taas ennegi olnud. Balm Desert'ist pole ma Eesti blogidest tegelikult enda mäletamist mööda lugenudki, kuid välismaisetest kanalitest olen siiski kiidusõnu selle toote kohta lugenud.
MakeUp Eraser jäi esimest korda mulle silma Youtubest ning ei läinud kaua aega mööda, kui (taas) märkasin sama toodet müügil topbeauty lehel. Youtubes on antud toode vägagi kiidetud, tundub igati põnev ja ülimalt mugav toode.
Sleekilt oman vaid ühte toodet ning selleks on Rose Gold põsepuna. Juba pikemat aega olen Loverte e-poes märganud Sleeki uut highlighting paletti Solstice, mis tundub tõeline pärl meigikollektsioonis. Õnneks pole see eriti kõrge hinnaga hoolimata sellest, et pakend ning puudrid selle sees näevad vägagi hinnalised välja.
Konjac sponge on toode, millest olen enamasti poes pikemalt peatumata mööda kõndinud, kuid nüüd on see hakanud mind tõeliselt huvitama. Taas üks huvitav toode, mida sooviksin katsetada.
Real Techniques Instagrami jälgides on mulle pidevalt silma jäänud nende uus meigipintslite puhastamise "alus". Varem teadsin näiteks Sigma meigipintslite puhastamise kindast, kuid nende hinnad on alati olnud kõrged ning taolist raha ma lihtsalt enda laiskuse alla ei näinud mõtet panna. Real Techniquesi toode on aga odavamam ning tundub väga põnev.
Clarinsi Lip Perfectorist olen rääkinud juba mitmes Wishlistis ning ma ei sooviks end eriti korrata, kuid see on toode, mis mu mõtetes pidevalt keerleb.
Ning viimaseks teine toode Sleekilt ning selleks on Matte Me nö vedel huulepulk toonis Birthday Suit. Appi, kui kaunis see toon on! Liquid Lipstickid on välismaal vägagi poplaarsed, kuid kahjuks Eestis (ning justnimelt matte) neid saadaval väga pole. Sleeki tooteid leiad samuti näiteks topbeauty või loverte e-poest.

Tänaseks aga kõik! :)
PS: Osale kindlasti kingiloosis, mille leiad eelmisest postitusest! ;)

6 comments:

 1. Oman Sleeki Birthday Suiti, oh, kui kena, super !, tellisin lovertest, samuti on mul Balm Desert, ülihea, juba põhi paistab :(
  Ja üks huvitav leid: http://www.prokosmeetika.ee/et/product/5536

  ReplyDelete
  Replies
  1. Balm Desertiga on mul peamine mure see, et äkki näib ta heledal nahal oranžikas välja... Kuna oma nahal ma seda proovida pole saanud, ei oska arvata. Mis Sa arvad, kas Balm Desert sobib ka heledale nahale ega jää oranž? :)
   PS: Aitäh lingi eest, seal on Konjac praegu ikka päris hea hinnaga! :)

   Delete
  2. Tellisin ka bithday suiti mingi aeg ja tõesti on ilus. Aga selleks peavad olema ka huuled kogu aeg korras ja väga niisutatud, sest see on väga kuiv. Sinna peale aga midagi niisutavat ka panna ei saa, sest minu arust väga vastik tunne on kuidagi siis :D

   Delete
  3. See on vist üks mattide huulte suurimaid muresid. :)

   Delete
  4. Mul on ka hele nahk ja mulle tundub, et ei jää oranž, aga ehk Kaupsis testri pealt järele proovida, mina igatahes jumaldan seda kuma, mis sellel bronzeril on. Jah, birthday suiti puhul tuleks huuled enne ära niisutada ja selle kasutamine on parasjagu tricky, ta on konsistensilt kohati väga vedel ja värvi võib olla keeruline peale kanda, kuid kui arvestada hinda ja milline see huultel lõpuks on, on see minu meelest siiski väärt toode. Muidugi ei saa seda Anastasia Beverly Hills liquid lip-idega võrrelda.

   Delete
  5. Eks hoian silmad lahti ja Kaubamajja sattudes kindlasti proovin testrit! :)

   Delete