Monday, April 18, 2016

Eestimaine esmaspäev #17

Hei!
Täna räägin Teile ühest mõnusast tootest, mille JOIK mulle testimiseks saatis ning selleks on JOIK Värskendav jalavannisool mentooli ja piparmündiga.


JOIK kirjutab:
Värskendav jalavannisool mineraalirikka meresoola, magneesiumsoola, mentooli ja piparmündi eeterlike õlidega on suurepärane kosutus pärast pikka päeva jalgadel või kuumal suvepäeval jalgade jahutuseks.
Mentoolil ja piparmündil on jahutav toime, meresool ja magneesium leevendavad pingeid jalgades ning alandavad turseid ja paistetust.
Hind 5.50 €, pakendis 250 g ning tegemist on 100% loodusliku ilutootega.Kui esimest korda pakendi avasin, olin vägagi positiivselt meelestatud. Piparmündi lõhn on mulle alati väga meeldinud ning piparmündi ja mentooli sõpradele on see toode kindlasti must have! :) Väga-väga hea aroom!
Esimest korda katsetasin toodet peale pikka laupäeva, mil olin terve päeva kontsadel poodides riideid proovinud. Mu jalad valutasid meeletult ning koheselt mõtlesin mõnusa jalavanni peale. Valasin kausi täis sooja vett ning lisasin sellele ligikaudu kaks lusikatäit jalavannisoola (soovitatav kogus 1-2 lusikatäit). Suhtun alati vannisooladesse veidi pessimistlikult, sest olen proovinud päris mitut, millest erilist kasu tegelikkuses ei ole. Sellepärast panin veidi soola juurde. Lõppkokkuvõttes taipasin, et kahest lusikatäiest oleks täiesti piisanud.
Juba esimestel sekunditel märkasin, kuidas jalad hakkasid veidi kihisema ning muutusid "külmaks". Külm tunne oli jalgadel ka tunnike pärast jalavanni. Kujutan ette, kui mõnus on sool veel kuumal suvepäeval. :)


Jalavannisool on väga värskendav ning jahutav, minu väsinud jalgade vastu igatahes oli see nii esimesel kui ka hilisematel kordadel väga tõhus. Samuti jätkub sellest eeldatavasti päris mitmeks korraks, kuna tõesti vajad üheks jalavanniks vaid 1-2 lusikatäit soola.
PS: Suur pluss on jalavannisoolal magneesium, kuna jalavannid magneesiumiga on teadagi väga kasulikud! ;)


Kokkuvõtvalt pole ma vist ühestki jalavannisoolast veel nii meeldivalt meelestatud olnud, kuna toode tõesti toimib väga hästi ning lisaks veel lõhnab imeliselt! Taaskord üks mõnus leid JOIK'ilt. Kindlasti on toode eriti hea suveks. :)
Aitäh JOIK, et lahkelt saatsite selle mulle katsetamiseks. :)

PS: Veel viimaseid päevi saad osaleda Kingiloosis, mille leiad SIIT!

No comments:

Post a Comment