Friday, April 1, 2016

H&M Loves Coachella - Minu lemmikud

Hei!
Tänane postitus tuleb minulegi üllatusena! Nimelt tuli H&M välja uue kollektsiooniga, mis tegelikkuses ei lähe absoluutselt minu tavapärase stiiliga kokku, KUID ometi leidsin sealt nii mitu ägedat riiet, et juba ootan, mil kõike oma käega katsuma ja silmaga vaatama saan minna. Mõtlesin koondada kokku oma lemmikud - öelge Teiegi sõna sekka, kas uus kollektsioon pakub huvi ja millised on Teie lemmikesemed.


Esimesel pildil nähtav kleit pakub mulle tõeliselt huvi ning kindlasti proovin selle ka ära. Crop-topid pole absoluutselt minu teema (oman ühte ja see saab samuti harva kasutust) ning nendest kõnnin enamasti poes ilma ümber pööramata mööda, kuid ometi ilmusid mulle uues kollektsioonis nähtavate toppidega mitmed outfitid silme ette, näiteks pikkade seelikutega... Eks näeb, kas mõne ka päriselt soetan! :)
Aasta või kaks tagasi kandsin suvel iga nädal vähemalt korra endale soetatud Lindexi kimono, sest see on minu silmis ideaalne asi, mis suvel ruttu peale tõmmata ja kodust välja astuda.
Viimases reas olevatest asjadest on minu kõige potentsiaalsem ost ehk keskmine playsuit, sest suveks taas näeb see väga kihvt välja. Ka viimasel pildil olev seelik tundub kena, kuid olen veidikene kahtleval seisukohal - pean otsustama siiski proovikabiinis!

Igatahes, minu meelest on H&M saanud hakkama väga kihvti kollektsiooniga, mis sest, et selline stiil on minu tavalisest riietusest täiesti erinev. :)

No comments:

Post a Comment