Saturday, April 23, 2016

Ilublogijate kokkutulek 2016 + Kingiloosi võitja

Hei!
Nagu enamus teist arvatavasti juba teavad, toimus täna hubases Al Bastione restoranis selline üritus nagu Ilublogijate kokkutulek 2016.
Sain kutse osaleda juba mõned nädalad tagasi ning tegelikult ootasin kokkutulekut hiljem päris kannatamatult. Kuigi esialgu olin kindel, et ma üritusele ei lähe, registreerisin ennast pärast pikka mõtlemist siiski ära ning tegemist oli väga õige otsusega! :)
Kokkutulekul rääksid mitmed brändid oma olemusest, ajaloost, uutest toodetest... Muidugi sai ka tooteid katsetada ning imetleda. Tõeliselt põnev!
Võtsin küll kaamera kaasa, kuid ise siiski palju pilte ei klõpsinud. Samas näete kindlasti pilte peagi teistest blogidest. :)


Ei puudunud ka maitsev söök ega jook, kohal olid nii Vitamin Well, Vahvlihaldjad kui ka John Lemon limonaadid (mida nägin täiesti esimest korda) ning kõhtu sai kinnitada Al Bastione pitsade ja suupistetega. Kiireks snäkiks sai põske pista Maiasmoka mõnusaid maiustusi.
Väga huvitav oli näha inimesi niiöelda "päris" maailmas ehk väljaspool sotsiaalmeediat. Rääkisin nii mõnegi väga armsa blogijaga, samuti leidsin uusi blogisid, mida jälgida - see antud ürituse mõte ju oligi! :)
Kokkutulek oli tõesti väga tore ning suur-suur kiitus korraldajatele, kes nii vahva ürituse edukalt läbi viisid! :)

Aga kiirelt näitan ka kingikoti sisu, sest kingikotis on meeeeeletult põnevaid tooteid ja infot. Silme eest võttis täitsa kirjuks! Kindlasti räägin toodetest peagi lähemalt, kuid niiöelda väikeseks õrrituseks:
Ma ei teagi, kuidas seda kõike nüüd ühe sõnaga kokku võtta, kuid... Vau!
Aitäh nii korraldajatele kui ka brändidele, sest sellist kogust huvitavaid tooteid poleks mina ja ma usun, et ka paljud teised, mitte mingil juhul oodanud ning kogu üritus oli vinge. :)
Ilublogijate kokkutulek oli tõesti äärmiselt tore, kindlasti ootan põnevusega juba järgmist!

PS: Moshi loosi võitis Riina K, palun võta minuga ühendust! :)

4 comments:

 1. Vauuuuuuu! Milline kingikott! Palju õnne loosi võitjale! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Silmad läksid tõesti kingikotti nähes väga suureks! :)

   Delete
 2. Väga suur rõõm kuulda, et kingikott meeldis! Nägime palju vaeva :)
  -Lauriinake.blogspot.com.ee

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kuigi kingikott oli väga tore lisa, oli suurim õnnestumine siiski üritus ise! Tõesti, aitäh väga laheda kokkutuleku korraldamise eest! :)

   Delete