Thursday, April 14, 2016

Tühjad potsikud #11 - Lush, Lancome, The Body Shop...

Hei!
Täna räägin toodetest, mis viimase kuu (ja mõne nädala) jooksul tühjaks on saanud ning annan kõigist pisikese ülevaate, nagu tühjade potsikute postituses ikka. :)
PS: Ära unusta osalemast kingiloosis, mille leiad eelmisest postitusest! Ning mine kiiresti ka Instagrami, kust leiad veel teisegi mõnusa kingiloosi! ;)


Alustame meigitoodetega. :)
Esimeseks L'Oreal Nude Magique BB Powder toonis Light. Olen sellest puudrist ennegi blogis rääkinud ning see meeldis mulle väga. Tegelikult on mul L'Oreal BB puudrit teinegi toon (Medium), mida kasutan suvel. Toode matistab näo terveks päevaks jätmata puudrist tulemust. Soovitan!
Lancome Hypnose Volume-a-porter ripsmetušš (mis sai tegelikult juba päris ammu tühjaks) võitis kiirelt mu südame, kuna muutis ripsmed võluvalt volüümikaks ning pikaks. Samuti on ripsmetušil imekena pakend, mida mul tõeliselt kahju ära visata. Soovitan soojalt!
Kolmandaks Maybelline Brow Drama kulmugeel, mis samuti väärt toode. Kasutasin seda igapäevaselt, kuna see kulmugeel annab üsna loomuliku tulemuse ning fikseerib kiirelt kulmud paika, andes neile ka kena tooni. Soovitan sedagi toodet, kuid enda jaoks olen leidnud juba paar veelgi paremat kulmugeeli, niisiis kohe Maybelline juurde tagasi ma ei pöördu.
Ning viimaseks dekoratiivkosmeetikatooteks on Oriflame huulepulk, mis küll otsa ei saanud, kuid mida ma juba aasta(?) ei ole kasutanud. Häid emotsioone selle huulepulgaga minul väga pole, kuna see ei püsinud kaua ning toote toon ei olnud ka päris minu maitse.


The Body Shop maasika kätedesinfitseerija meeldis mulle väga, kuid selle aroom oli tõeliselt tugev ning kinnises ruumis, kus on palju rahvast, ma seda ei soovitaks kasutada. Oma töö tegi siiski korralikult ning käed jättis magusalt lõhnavaks.
Dependi küünelakieemalduspadjad kulusid üsna kiirelt. Samas on sellises pisikeses karbis tulevad padjakesed imehead reisimiseks või käekotis kandmiseks. Küünelaki eemaldamisega said hakkama küll ning hindki on neil üsna soodne, niisiis mõnus toode.


Suurema osa meigi eemaldamiseks kasutasin Pampersi beebisalvrätte, mis töötasid korralikult ning kiirelt, eemaldades isegi ripsmetuši.
Stenders mitsellaarveest olen kirjutanud pika arvustuse ning kasutasin seda hea meelega. Küll aga jättis see nahale peale kasutamist õrna kihi, mis mõjus veidi ebameeldivalt. Kuid üleüldiselt kaalusid hea roosi aroom ning tõhus toime selle miinuse üles. :)
Samuti sai otsa Garnieri Mitsellaarvesi, kuid sellest olen siin blogis ennegi rääkinud ning tegelikult olen suuregi pudeli seda toodet ära kasutanud. Siiani meeldib, sest eemaldab meigi väga kiirelt ning samas ei pane minu silmi kipitama. Nahale ei jää peale kasutamist mingit kihti ning hind on soodne. Kindlasti ostan uuesti!


Lushi vannipommid on mu suured lemmikud, sel kuul kasutasin ära Cinders vannipommi. Olen seda kasutanud ennegi ning taas saan vaid positiivseid sõnu öelda. :) Cinders lõhnab niiii hästi, sel on kaneeline ning "jõulune" lõhn. Kahjuks on see saadaval Lushis vaid talvel, niisiis uue soetamiseks peab jõulud ära ootama.
Lush Snow Fairy on vägagi kiidetud toode ning ka mulle meeldis see väga. Snow Fairy on tõeliselt magusa lõhnaga ning tekitab vanni palju-palju pehmet vahtu. Suurest pudelist jagus terveks aastaks! Kuigi toote täishind on dušigeeli kohta üsna palju (minu mäletamist mööda nii 27-30 €), soetasin mina selle Lushi allahindlustelt ning sain toote poole hinnaga. Jee! :)
The Body Shop šokolaadi kehakoorija lõhnas imeliselt, kuid sellest jätkus üsna väheseks ajaks. Kooris nahka hästi ja ma pean tõesti uuesti mainima, et lõhnas suurepäraselt!
Ning viimaseks tooteks Palmolive vaarika seep, mis taaskord lõhnas i-me-li-selt! Vaarika lõhn on üks mu lemmikuid ning see seep täitis kõik oma lubadused!

Tänaseks kõik. Peagi on käes nädalavahetus! ;)

No comments:

Post a Comment