Monday, May 16, 2016

Ilu Sõnum 2016 Kevad - Ostud


Hei!
Eile külastasin hetkeks kevadist ilumessi ja seda täpselt ühe eesmärgiga - NYX! Nimelt peagi Eestisse jõudev bränd oli samuti ilumessil esindatud ning nagu näha, huvi NYX'i vastu on meil, eestlastel, suur! Loomulikult külastasin veel teisigi brände, kuid midagi erilist silma ei jäänud ning karjuvat vajadust samuti millegi järele tegelikult ei olnud. Niisiis lahkusingi Ilu Sõnumilt 3 NYX'i tootega.


Kevadine Ilu Sõnumi jäi minu jaoks veidikene nõrgaks, eriti arvestades, millise kotiga sügiseselt ilumessilt koju jalutasin. Samas veidikene uudistamist siiski leidus, näiteks ei puudunud messilt Beautypro ja Kuma liblikad.
Aga ostudest...
Selleks ajaks, kui mina NYX'i leti juurde jõudsin, olid palju tooted juba otsas või siis oli toonivalik mõnevõrra vähenenud. Näiteks oleksin tahtnud mõnda heledamat Butter Glossi suveks, kuid eks peab vaid ootama, millal NYX püsivalt Eestisse tuleb! :)
PS: Olin väga meeldivalt üllatunud NYX'i mõnusalt taskukohastes hindades! Tavahindadest oli ilumessil alla lastud 20%.


Soetasin endale kaks Butter Glossi ning ühe Soft Matte Lip Creami. Kõik toonid sattusid üsnagi tumedad, kuid tumedaid huuli olen viimasel ajal rohkem kippunud kandma ka.
Butter Glossid ostsin toonides Ginger Swap ja Devil's Food Cake ning Soft Matte Lip Creami toonis Rome. Tõeliselt ägedad nimed, kas pole? :)


Minu huuletoodete varud said taas täiendatud ning ma ei jõua ära oodata, millal NYX lõpuks püsivalt Eestisse jõuab! :)

2 comments:

  1. Ootan et nad Eesti jõuaksid, eriti tahaks neid matte lip cream'e proovida :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Matte Lip Cream'e soovin samuti veel ja veel ja veel! :)

      Delete