Saturday, May 28, 2016

Wishlist: Suvi 2016

Hei!
Viimane Wishlist ilmus blogis päris ammu ning seoses uute brändide saabumisega Eestisse ning kõige muuga, on mõned uued soovikesed tekkinud.


Loomulikult teavad kõik ilusõbrad, et Urban Decay jõudis viimaks Eestisse. Nende tootevalikus on meeletult omanäolisi ja huvitavaid tooteid, kuid üks peamisi soove ning seda juba pikemat aega on Urban Decay Naked 2 Basics lauvärvipalett. Toonide tõttu on see ideaalne palett igapäevaseks kasutamiseks ning reisile võtmiseks, luua saab nii tagasihoidlike kui ka veidi julgemaid meike. Kui kaunis (ja vajalik)!
Teiseks sooviks on KUMA Bumblebee kõrvarõngad, kuna need näevad nii kaunid ning omapärased välja. Suurepärane aksessuaar mõne lihtsa outfiti juurde lisamiseks. Pealegi on mul liblikatega alati mingi omamoodi kiiks olnud - näha võib seda mu blogi kujunduseski! :)
Kolmandaks üks soov, mis tegelikult rohkem mulle meeldetuletuseks, et pean kiiremas korras uue Everyday Mineralsi jumestuspuudri soetama. Praegune, järjekorras kolmas (?), on kiirelt tühjenemas ning nüüd säästan seda vaid hädaolukordadeks. Carmen, ruttu poodi!
Neljas soov on uus Meet Matt(e) Hughes theBalmilt, millest tegin just ka pikema arvustuse. Nagu postituses mainisin, tuli theBalm välja uute toonidega ning toon Sincere näeb välja i-me-li-ne. Aitäh ka toredale lugejale, kes mainis, et uued toonid on juba Eestis saadaval! :)
Viies soov, mis meelega paigutatud ka pildi keskele, on minu peas mõlkunud juba kuid. Tegelikult koondab see kokku kaks soovi. Nimelt kui nägin esimest korda ItiJ Instagramis seda Prosawood telefonitagust Kodu, olin võlutud. Esimesest silmapilgust sõna otseses mõttes. Kuna on plaanis millalgi uus telefon soetada (sest praegune on tõesti vananemas ning ei taha enam minuga alati koostööd teha), ei ole ma veel tagust samuti tellinud. Teen seda aga tulevikus kindlasti!
Ilumessi NYX'i boxis ning ka NYX workshopil jäi mulle silma NYX Highlight & Contour Pro Palet ning peast pole ma seda saanud siiani. Ma tõesti ei jõua ära oodata, mil NYX lõpuks püsivalt Eestisse saabub, mis sest, et see juhtub üsna pea!
NYX'i hulluses jätkates ei saa ma üle ega ümber ka NYX Strobe of Genius paletist. Palett, milles on seitse imekaunist särapuudrit. Õhh, varsti-varsti on NYX Eestis!
Eelviimane soov saab arvatavasti olema mu esimene ost Urban Decay'lt, kui ma just Naked 2 Basics paletti enne (nõrkushetkel) ei soeta. Nimelt on plaan selline, et kui M.A.C Pro Longwear peitekreem peaks otsa saama, ostan järgmisena Urban Decay Naked peitekreemi. Enne käin aga kindlasti Kaubamajast läbi ning vaatan, kas leian enda jaoks piisavalt heleda tooni. Naked peitekreemi kohta olen kuulnud vaid häid sõnu!
Ning viimane soov on, nagu kolmas soovgi, üks vajalik ost. L'Oreal Infallible 24 hr Matte jumestuskreemi on mul samuti järel vaid paari kasutuskorra jaoks ning olen sellega jätkuvalt väga rahul. Ainukeseks murekohaks asjaolu, et Eestis kõige heledamat tooni saadaval pole. Arvatavasti tellin endale Feeluniquest uue kas nüüd või suve lõppedes.

Millised on Teie praegused soovid, loeksin suure huviga! ;)

No comments:

Post a Comment