Wednesday, June 29, 2016

Matid huulevärvid ja huulekreemid...

Hei-hei!
Kuigi käes on kaunis suveaeg ning igapäevases meigikotis näeb mul enamasti õrnu huuleläikeid, on mu süda truu mattidele huultele. Matid huulevärvid on mu lemmikud sõltumata aastaajast ja ilmast.


Matid huulevärvid võivad huuli kuivatada, niisiis on hädavajalikud ka head huulepalsamid/-võid. Mõtlesin tänases postituses ka enda praeguseid lemmikuid huuleniisutajaid tutvustada.


Elizabeth Arden Eight Hour Cream Lip Protector (uhh, kui pikk nimi!) huulepalsam pole mu blogi lugejatele arvatavasti ammugi võõras. Olen seda ennegi korduvalt kiitnud ning tegemist on minu tõeliselt hea abilisega. Kui huuled karjuvad niisutuse järele või mõni muu häda on kaelas, haaran esimesena just selle huulepalsami. Suurepärane abiline ka katkistele huulenurkadele!
The Body Shop Glazed Apple huulevõi ei ole küll nii super niisutaja kui eelmine, kuid oma töö teeb siiski see korralikult ära. Lisaks jumaldan The Body Shopi Glazed Apple sarja aroomi.
Blistex Intensive Moisturiser ning Nurme Kaitsev vitamiini huulepalsam peitusid mõlemad Ilublogijate Kokkutuleku kingikotis. Esimesena tegingi lahti Blistexi palsami, kuna pakendil nähtavad kirsid tekitasid minus koheselt uudishimu. See tõesti lõhnab nii mõnusalt! Lisaks on tavalise huulepalsami asemel tuubis huulekreem, mis imendub üllatavalt kiiresti ja niisutab huuled tõhusalt. PS: Kui keegi veel mäletab kunagist Orbiti Kirsimaitselist nätsu (mis oli aastaid mu lemmik)... Selle huulekreemi lõhn on täpselt sama!
Nurme huulepalsam käib minuga tihti kaasas, kuna selle pisike pakend ja mõnus palsam sobivad just igapäevaseks kasutamiseks.


Nüüd aga tänaste staaride juurde...
Matte huulevärve tutvustan täna neljalt erinvalt brändilt. Eesti turul pole matte vedelaid huulepulki/huulekreeme veel meeletult, kuid... saab hakkama! :) Matid huulepulgad jätsin tänasest postitusest välja.
Mõtlesin tooted panna ka väikest viisi pingeritta, et oleks veidi lihtsam orienteeruda.
Neljanda koha annaksin tänastest toodetest Essence XXXL Velvet Matt huulevärvile (minul toonis 17 Hot Brownie). Sel on veidi ebameeldiv aroom ning huultele kipub see kanduma ebaühtlaselt. Konsistents on sel väga põnev - justkui vahune. Toon on huvitav ning kena. Püsivus... peale söömist palju järgi ei jää! :) Kuigi Essence'lt olen leidnud endale mitmeid häid tooteid, jätaksin selle kaunitari poeletile.
Kolmas koht läheb Sleek Matte Me Ultra Smooth Lip Creamile (minul toonis Birthday Suit). Esiteks vaidleksin kohe väitega, et tegemist on huulekreemiga, kuna konsistentsilt on see väga vedel. Samuti võtab kuivamini omajagu aega. Tänu oma tõeliselt vedelale konsistentsile ning ebamugavale aplikaatorile (mis on liialt pikk) on toote ühtlane pealekandmine pisike katsumus. Püsivus on kindlasti pikem, kuna toode lõplikult kuivades on huultele "kinnitunud". Huultel kaunis, kuid tundidega võib vahel hakata huuli kuivatama. Tubli kolmas koht! Selle juba letilt haaraksin, kuna tootel on ka mõnus hind. Plusspunkti saab ka kauni pakendi eest!
Teisele kohale asetaksin paljude lemmikud (nagu ka minu) NYX Soft Matte Lip Creamid (minul toonides Rome ja Stockholm). Nende kohta on tõesti parim selgitus huulekreem. Kreemine konsistents teeb pealekandmise väga lihtsaks ning minu huuli need kreemid ei kuivata. Kuivavad täielikult matiks! Lisaks on neil kergelt karamelline/vanilline aroom! Suureks plussiks on ka suuuuur toonivalik. Ainuke põhjus, miks NYX huulekreemid paigutan teisele kohale... püsivus jääb kindlalt theBalm huulevärvidele alla, KUID tegemist ongi huulekreemide mitte vedelate huulepulkadega.
Esimese koha väärilised on theBalm Meet Matt(e) Hughes kauapüsivad vedelad huulepulgad (minul toonides Charming ja Commited). Meeletult kenad toonid! Tõeliselt kauapüsivad, pealekandmine lihtne ja aplikaator mugav, kaunis ja omapärane pakend, uskumatult hea piparmündi-šokolaadi aroom. Tänastest toodetest on theBalmi huulevärv kindlasti kõige kallim, kuid need on oma hinda väärt!


Imelist nädalat Teile! :)

No comments:

Post a Comment