Monday, June 13, 2016

Mixa nahahooldus tundlikule ja probleemsele nahale

Hei-hei!
Mixa tuli hiljuti välja uue nahahooldussarjaga, mis mõeldud tundlikule, ebatäiustega, probleemsele nahale. Sarjas on uusi tooteid neli, Mixa saatis mulle testimiseks kaks - Puhastava ja matistava alkoholivaba tooniku ning DD-kreemi. Peale tooniku ja DD-kreemi on sarjas veel seebivaba ebatäiuste vastane puhastusgeel ja uus mitsellaarvesi.


Mixa kirjutab: Naha ebatäiused pole vaid noore naha probleem. Eestis esineb peaaegu pooltel üle 25-aastastel naistest probleeme näonahaga. Kombineeritud ning rasune nahk on tihti ka tundlik, sest seda kiputakse "üle hooldama". Selle tõttu ongi Mixa loonud uue sarja, mis aitab kaitsta nahka UV-kiirte ja igapäevaste välistegurite vastu, samas aidates vähendada naha ebatäiusi ning vistrikke.Mixa tooted jõudsid minuni täpselt õigel ajal. Nimelt olen juba ligikaudu kaks kuud pidanud kerget võitlust vistrikega, mis meelekohtadele tekkisid. Taolist probleemi mul varem esinenud polnud, niisiis said Mixa tooted kohe katsetatud. Siiski võtsin arvustuse kirjutamiseks päris kõvasti hoogu.

Toonikut või mitsellaarvett kasutan igapäevaselt - hommikul naha puhastamiseks ning õhtul peale pesu viimastegi meigijääkide eemaldamiseks. Sellepärast olin loomulikult väga elevil, et Mixa uue toonikuga välja on tulnud. Eriti veel toonikuga, mis peale puhastamise lubab ka nahka matistada - suvel kindlasti eriti oluline.
Kuna vistrikud pole minu nahal sagedased külalised, ei oska ma täpselt öelda, kas nelja nädalaga 50% vähem neid tekib. Kindlasti peaks seda hindama inimene, kes vistrikega pidevalt võitleb.
Mõneks ajaks naha matistamisega sai toonik hakkama. Ei jätnud nahale ebamugavat kihti, just vastupidi, nahk jäi mõnusalt puhas. Lisaks on sel, Mixa toodetele omaselt, kerge "ravimitaoline" aroom, mis aga igati meeldiv. Kindlasti hea toode igapäevaseks kasutamiseks. :)


Olen alati ekstra skeptiline toodete suhtes, mis lubavad sobida igale värvi nahale. Tänu oma heledale nahatoonile olen taoliste lubadustega toodetest pidanud tavaliselt mööda kõndima või peale katsetamist lihtsalt alla andma.
Mixa DD kreem probleemsele nahale on just sedalaadi toode. DD ehk Dermo Defence kreem peaks kaitsma nahka saaste, UV-kiiret ja igapäevaste välistegurite eest, mis nahaprobleeme tekitavad.
Alustan kohe sellest, et toodet on vaja uskumatult vähe. Mitu korda olen pidanud käeseljale pigistatud pisikesest kogusest kreemist veel pool ära viskama. See on muidugi enda hooletus, kuna pakend on tegelikult mugav ja käepärane. Katvus on kreemil sarnane BB-kreemidega.
Siiski, siiski, see toon... Ehk isegi ainuke miinus toote puhul ongi selle toon. Nimelt on see liiga tume ja oranzikas. Hetkel olen seda kasutada saanud vaid loetud korrad. Kindlasti on tooni võimalik veidi ühtlustada seda meeletult hajutades, kuid mina otsustasin siiski suveni oodata, mil nahk päikesest veidike tumedam ning toon seoses sellega sobilik. Oma päikesekaitsefaktori olemasolu (SPF 15) tõestas see aga kindlasti, kuna pea kolmekümne kraadisel päeval, mil nahk juba 30ne minutiga punetas, püsis näonahk kenasti kaitstud.


Toonikuga saan siiani hästi läbi ning kasutan seda igal hommikul, mil puhastan naha öösel kogunenud rasust. Õhtuti kasutan hetkel Mixa mitsellaarvett, millest tuleb juttu juba järgmiste tühjade potsikute postituses! DD kreemile loodan rohkem kasutust leida suvel, mil toon minu nahaga paremini sobitub. Seni on aga kogemused (kui toon välja arvata) head! :)

No comments:

Post a Comment