Sunday, June 5, 2016

NYX rasuvastane trio...

Hei!
Soojade ilmadega koos saabub aeg, mil paljudele saab tuttavaks probleemiks liigne rasu. Selle probleemi kõrvaldamiseks on NYX loonud mitmeid tooteid ning lühikese ajaga olen mina saanud/ ostnud neist kolm -Shine Killer primeri, HD Studio Photogenic puudri ning Matte Finish sprei. Kuna kõik kolm toodet on loodud ühe eesmärgi nimel, otsustasin need tänasesse postitusse kokku liita ning kõigist veidi lähemalt rääkida.


Esimesena saab näonahal kasutust NYX Shine Killer primer. Primer lubab hoida naha matina ja värskena terve päeva. Primerit võib kanda meigi all või üksi. Toode tuleb mustas tuubis, mille sees primerit 20 ml. Üllatavalt kombel on NYX'i Shine Killer üsna vedela konsistentsiga ning seda kulub tõeliselt vähe. Kannan seda enamasti vaid t-tsoonis.
Esimestel katsetustel ma suurt vahet primeri kasutamisel ei märganud. Selle tõttu otsustasin ühel päeval kanda primerit ühele näopoolele ning teisele teha jumestus ilma primerit kasutamata. Taaskord, meeletult vahet ei olnud. Kui peaksin panema primerile hinde, siis kümne palli süsteemist saaks see minult viis. Plussideks hea hind, kaunis pakend, väikesest kogusest piisab terve näo katmiseks, kuid suureks miinuseks vähene toime.


Teisena räägin oma suurest lemmikust, NYX HD Studio Photogenic puudrist. Olen sellest ka varem blogis kirjutanud, niisiis pikka juttu üritan mitte kirjutada! :)
Puuder on imepeenikeseks jahvatatud! Mäletan selgelt, kuidas kuulsin ühest Youtube videost selle puudri kirjeldamisel sõna "haldjatolm" ning seda puuder tõesti meenutabki. Toode ei jäta nahka puudriseks ning tekitab tunde, nagu nahale pole puudrit kantudki. See jääb värvitu, ei tekita valgelt kihti. Tootel on õrn sära, mis jätab kauni ning õrnalt kumava lõpptulemuse. Kuigi pakend on kaasaskandmiseks veidike ebapraktiline (puuder "lendab" potsikus ringi, kuna väikestel avadel pole katet), ei muuda see minu jaoks toodet absoluutselt halvemaks. Väga kuumadel päevadel võib puuder jääda natukene nõrgatoimeliseks, kuid järgmise tootega saab see parandatud.


Viimaseks tooteks NYX Matte Finish Long Lasting meigikinnitussprei. Spreil on veidi ebameeldiv aroom, kuid need mõned sekundid kannatab ära. Pakend on mugav ning toodet tuleb välja piisavas koguses.
Spreiga püsib jumestus tõesti kauem peal ning nahkki on matt kauem. Nahal kuivab vedelik kiirelt ning ei muuda jumestust "raskeks". Kasutan seda päevadel kui tean ette, et meik peab veatu püsima pikalt. Ühel korral suutis sprei jumestuse muuta nähtavalt "puudriseks", kuid sel päeval kasutasin ma teist jumestuskreemi, mis paksema konsistentsiga ning olin eelnevalt kasutanud nii primerit kui puudrit. Pikk jutt lühikeselt - ei soovita kasutada kõiki kolme toodet korraga, kui nahk on kuivemapoolne/normaalne. Pigem piirdu näiteks kahega! :)


Tänastest toodetest soovitaksin nii puudrit kui meigikinnitusspreid, kuid primeriga mina enda nahal suurt erinevust ei märka. Kasutan selle küll ära, kuid uut ostma ei kipu. Puudri ja spreiga on aga teised lood! :)

No comments:

Post a Comment