Saturday, June 11, 2016

Pisike New In: Lush, Everyday Minerals, Maybelline

Hei-hei! :)
Täna jagan Teiega mõningaid uusi oste, mida huviga kohe katsetama hakkan.


Alustuseks käisime Karitaga üks päev Lushis ning sealt soetasin endale taaskord Mint Julips huulekoorija, mida kasutasin paar aastat tagasi. Olen küll ise mõne huulekoorija valmis meisterdanud, kuid ükski pole suutnud Lushi huulekoorijaga võistelda. Lushist sain kaasa ka jalamaski Volcano, mida veel katsetada pole jõudnud, kuid seda teen ma kindlasti!
Lisaks tellisin Lovertest kaks jumestustoodet. Esimeseks "vana" ja hea Everyday Minerals jumestuspuuder, millest olen juba palju-palju rääkinud ning mida armastan siiani. Kui praegu kasutasin jojoba põhja, valisin sel korral semi-matte versiooni, kuna see meeldis mulle veidike rohkem.
Ning viimaseks üks uus katsetus, milleks on Maybelline Dream Velvet jumestuskreem. Kuna minu armastatud L'Oreali jumestuskreem sai otsa ning uue peaksin tellima välismaalt (sest Eestis minu tooni saadaval pole), mõtlesin proovida hoopis Maybelline varianti. Kindlasti räägin teilegi, kas Maybelline jumestuskreem on sama hea või äkki isegi parem?

Kaunist nädalavahetust!

2 comments:

  1. Kuidas Everyday mineralsi puudrit netist ostes õiget tooni valida? Tahaksin ka väga-väga proovida, aga ei julge riskida, et äkki vale toon. Kas neid kuskil müügis ka?

    ReplyDelete
    Replies
    1. Everyday Minerals on asja üsna lihtsaks teinud - nimelt peitub iga nime taga kindel alatoon (kas W ehk soe, N ehk neutraalne ning C ehk külm) ja number (mida väiksem number, seda heledam toon). Samas pakub naturaalkosmeetika.ee e-pood võimalust tellida testreid (ühe hind veidi üle euro), et õige toon välja valida. Hetkel ma täpselt ei tea, kas EM tooted on müügil kuskil poes, et neid katsetada. :)

      Delete