Sunday, June 19, 2016

Praegused lemmikud... #3


Hei-hei! :)
Nii palju on aega möödas viimasest lemmikute postitusest. Tõesti on viimane aeg Teile praegused lemmikud ära näidata, sest muidu koguneb neid lõpuks nii palju, et postitus tuleks lõppematult pikk.


Esimeseks tahaksin ära mainida NYX huuletooted, mida järgemööda pea igapäevaselt kasutan. Lisaks uskumatult suurele toonivalikule, on neil veel mitmeid-mitmeid plusse. Näiteks on nii Butter Glossid kui ka Soft Matte Lip Creamid huultel äärmiselt mugavad ning hindki on neil taskukohane. Olen kindel, et kes vähegi välismaiseid ilublogisid jälgib, on NYX huuletoodete kohta kuulnud kiidusõnu juba liigagi palju, niisiis jääb üle vaid üks soovitus - võimalusel proovige NYX huuletooted ise järgi! ;)
Nagu eelmises postituses mainisin, on mind viimasel ajal kimbutanud meelekohtadesse tekkinud vistrikud ning selle tõttu võtsin kasutusele Nurme Sügavpuhastava Näoseebi. See toode on samuti meeletult kiidetud ning tunnustatud, niisiis olid minu ootused kõrged. Ning ma ei pidanud pettuma! Toode tõesti puhastab naha sügavuti, samas minu nahka see ei kuivata. Kuigi suur seebisõber ma ei ole, on Nurme näoseep siiski minu igapäevases näohoolduses esindatud!
Nii nagu Nurme seebi, sain ka järgmise toote Ilublogijate Kokkutulekult ning selleks on Turblissi rabatoonik. Mäletan selgelt Turblissi toreda esindaja kiidusõnu antud toote kohta, niisiis tahtsin loomulikult toote kohe järgi proovida. Niiiii mõnus on kas hommikul ärgates nahale või päeval meigi peale veidi rabatoonikut pihustada ning nahka värskendada. Tegemist on tõeliselt mõnusa tootega, mis kindlasti leiab palju kasutust ka palavatel suvepäevadel. Minu esimene katsetus Turblissilt ning pean ütlema, et olen väga rahul!
Astusin hiljuti läbi Lushi poest ning soetasin sealt taaskord Mint Julips huulekoorija, sest tundsin sellest juba puudust! Olen küll koduste vahenditega huulekoorijaid meisterdanud, kuid ütlemata mugav on Lushi huulekoorijat kasutada ning selle lõhn on mmmmm kui mõnus.
Kuigi Maybelline Dream Velvet jumestuskreem on minu kollektsioonis üsnagi uus toode, olen seda katsetada saanud päris mitmel korral ning hetkel olen võlutud. Kuna plaanin sellest teha veel eraldi arvustuse, kui olen oma arvamuses 100% kindel, ei taha ma veel midagi ära sõnuda, kuid tõesti olen väga meeldivalt üllatunud. Toote toon on mulle väga meelt mööda (mis sest, et 01 on kollakama alatooniga) ning püsib see samuti peal märkimisväärselt kaua. Ühesõnaga, oodata on arvustust!
NYX HD studio tolmpuudrist olen juba korduvalt rääkinud ning lemmikute postitusest ei saanud ma seda samuti välja jätta. Väga, väga hea puuder! Ei jäta nahka puudriseks, vaid annab sellele hoopis kerge kuma, samas kinnistades jumestuse tundideks. Kuigi kasutan toodet igapäevaselt, tundub puuder mitte vähenevat! :)
Ning viimaseks lemmikuks minu armastatud theBalm Meet Matt(e) Hughes huulevärvid. Kaunid toonid, kauapüsiv tulemus, tugev ja humoorikas pakend, mõnus mündi lõhn... Mida veel tahta! Nagu mainitud, plaanin uusi toone veelgi soetada.

Ning tänaseks kõik! Kaunist pühapäeva ning loomulikult toredat algavat jaaninädalat! Taaskord on jaanipäev ukse ees, kas pole mitte tore?!

No comments:

Post a Comment