Wednesday, June 22, 2016

Suviste ilutoodete soovitused...

Hei-hei!
Enne veel kui täielikult pühadelainele suundun, tahtsin kirjutada postituse ilutoodetest, mis minule suveks (soovitatavalt) vajalikud! :)


Alustame sellest, et kuigi pildilt puudub üks korralik päikesekaitse on arvatavasti ilmselge, et see on suveks vajalik!
Ei tohi unustada ka seda, et nägugi vajab päikese eest kaitset, niisiis suvel on tõesti soovitatav kanda jumestustooteid, milles peitub ka SPF. Ideaalne taoline toode on näiteks Maybelline Dream Fresh BB kreem!
Minu üks lemmikumatest jumestustoodetest on Everyday Minerals Base jumestuspuuder ning sellega olen veetnud juba mitu suve. Kerge, samas väga hästi kattev, toonivalik on lai, jätab loomuliku tulemuse... ideaalne!
Puuder käib samuti minuga suvel igapäevaselt kaasas ning selle suve hitiks on kindlasti NYX HD Studio puuder*. Et aga mitte ainult puudrile lootma jääda, on minu kotis kindlasti ka pakike Essence rasuimavaid pabereid.
Suvel armastan kasutada kreemjaid põsepunasid ning kasutust saab kindlasti Bourjois kreem-põsepuna, mis jääb nahal vägagi loomulik ja õrnalt kumav. Päikesepuudritest suvisesse kosmeetikakotti jõuab kindlasti Essence Sun Club päikesepuuder*.
Kindlasti ei tohi kaitsmata jätta ka huuli ning selleks on head abivahendid taas SPF sisaldavad huulepalsamid. Pildil näete väga räsitud välimusega Palmers mündi ja šokolaadi huulepalsamit. Palmersi huulepalsam on minuga alati kotis kaasas!
Peale huulepalsami armastan suvel kanda mattide huulte asemel õrnu huuleläikeid ning viimasel ajal on mu lemmikuks kujuneneud L'Oreali huuleläige toonis 103 Protest Queen. 
Paksud kehavõid jäävad talve ootama ning kasutusele tulevad kerged ihupiimad või kehakreemid. Minu lemmikuks JOIK Sära andev vaarika(!) kehakreem, mille soetasin mõni aeg tagasi just suvele mõeldes. Peale naha niisutamise on JOIK kehakreemis tõesti lademetes õrna sära!
Ning viimaseks... ei saa unustada silmi! Veekindlaid ripsmetušše ma enamasti ei armasta, aga suvel neid vahel kasutama kipun. Minu lemmikuks Maybelline Lash Sensational veekindel ripmsetušš. Muidu igati vahva ja mõnus toode, kuid eemaldada on seda päris piin...
Ning viimaseks hoopiski veekindel silmalainer* ning sellise toreda toote on välja toonud Essence. Proovige kindlasti!


Selline näebki minu kosmeetikairiiul välja suvel! :)
Nüüd soovin Teile aga toredaid pühi! Puhake, lõbutsege ja nautige kauneid ilmu ja päikest!

*kingitud tooted

No comments:

Post a Comment