Tuesday, July 5, 2016

Arvustus: Maybelline Dream Velvet jumestuskreem

Hei!
Kevadel avastasin karmi tõe, et minu lemmikjumestuskreem on kohe-kohe otsa saamas ja uue peaksin välismaalt tellima. Olin juba peaaegu ostu sooritamas, kui märkasin Maybelline Dream Velvet jumestuskreemi Loverte e-poes ning otsustasin hoopis seda katsetada.


Tootel on lihtne ja mõnusalt väike pakend, mis teeb selle kaasaskandmise lihtsamast lihtsamaks. Kui klaasist purke on reisidele kaasa võtta veidikene riskantne, on Maybelline jumestuskreemi pehme pakend ohutum variant. Samuti pumbaga kaasas käivad mured (toodet tuleb liiga palju, pakendisse jääb veel paari kasutuskorra jagu toodet jne...) ei tekita taolise pakendiga peavalu.


Kreemi toon sobib mulle väga hästi, mis tekitas koheselt esimese rõõmuohke. Maadlen pidevalt oma heleda naha tõttu sobivat tooni jumestuskreemi leidmisega, kuid Maybelline jumestuskreem toonis 01 Natural on just piisavalt hele.
Tootel on mõnusalt vahune ja "pehme" konsistents. Tänu sellele on kreemi äärmiselt lihtne nahal hajutada. Proovisin jumestuskreemi peale kanda nii beautyblenderi kui ka erinevate pintslitega, kuid parima tulemuse saavutan siiski sõrmedega kreemi hajutades. Olen inimene, kes eelistab kindlasti jumestuspintsleid, kuid seda kreemi kannan alati nahale just sõrmedega.


Maybelline jumestuskreemil on õrn-keskmine katvus. Eraldi peitekreemi kasutan vaid äärmisel juhul ja harva (välja arvatud silmade all - minu siniseid silmaaluseid katavad vaid vähesed peitekreemid, jumestuskreemidest rääkimata). Samas ninale ja ninaümbrusele kannan jumestuskreemi rohkem, et punakat kuma näha poleks.
Kuigi tegemist on matistava jumestuskreemiga, katan näo siiski läbipaistva puudriga, et kreem püsiks kauem matt. Kreem pole üldse nahka kuivatav ning ei jää näol raske, nagu paljud jumestuskreemid seda teevad. Tõeliselt suur pluss ongi just see, et kreem näeb näol välja loomulik, on nahal kerge ja tekitab tunde, nagu nahale polekski ühtegi jumestuskreemi kantud.


Siiski on tootel ka omad miinused. Peamiseks miinuseks asjaolu, et minu nahal püsib jumestuskreem viis-kuus tundi, matina püsib veelgi vähem. Tõeliseks katsumuseks sai laupäevane päev, mil veetsin 10 tundi palava päikese all tegutsedes ning õhtu lõpuks oli enamus jumestuskreemi minu näolt kadunud. Tegemist oli küll üsna ekstreemse päevaga, kuid suvel tuleb neid kindlasti ette. Matina püsis tol päeval nahk muidugi üsna vähe - samas selle olukorra saab kiirelt kas rasuimavate paberitega või puudriga eemaldada. Probleemiks aga just see, et kreemi polnud peale 5-7 tundi nahal enam ollagi. Ehk sügisel-talvel püsib kreem näol kauem, mil ilm pole nii kuum!

Kokkuvõtvalt... Maybelline Dream Velvet näol on tegemist hea igapäevase jumestuskreemiga. Seda on tõeliselt lihtne hajutada, kreem ei kuivata nahka, on hea hinnaga ja oma pakendi tõttu on seda lihtne kaasas kanda. Samas päevadel, mil õhtul on ootamas ees mõni üritus või tahan lihtsalt, et mu jumestus näeks veatu välja hommikust-õhtuni, pean haarama mingi muu jumestuskreemi.

No comments:

Post a Comment