Friday, July 15, 2016

Highlighterite lummuses...

Hei!
Täna panen ritta kõik oma highlighterid, mida kokku täpselt viis. :)


Highlighterite lummusesse olen viimasel ajal üha rohkem ja rohkem "vajunud" (läinud? langenud? :D), sest suvisel ajal kipun neid rohkem ka kasutama, et nägu ikka päikese käes säraks ja sätendaks.
Oma lemmiku võin kohe nendest viiest ära öelda, sest siin pole mingit kahtlustki ning keerutama pole mõtet hakata - loomulikult on mu lemmikuks theBalmi Mary-Lou Luminizer. Olen sellest nii korduvalt kirjutanud ning teistestki blogidest leiab Mary-Lou kohta meeletult arvustusi.
Siiski on kindlasti kõvad konkurendid mõned tänasedki tooted, niisiis asume täpsemalt asja kallale... :)


Pressitud puudri kujul highlightereid on minul kolm. Mary-lou ja Cindy-Lou theBalmilt ning matt-highligther Essence paletist.
Cindy-Lou näeb lopergune välja, kuna tegelikult pillasin selle juba päris ammu maha ning kohutaval kombel purunes see täielikult. Otsustasin viimaks selle korda teha (internetist kindlasti leiate meeletult õpetusi ;) ja selline ta nüüd välja näebki. Ka Cindy-Lou on kaunis highlighter. Kui Mary on šampanjakarva, on Cindy näol tegemist lõheroosa särapuudriga. Pigment on samuti väga hea!
Essence palett on tervikuna tõeliselt hea toode. Võtsin selle hiljuti kaasa mõnepäevasele reisile ning muud highlighterid, päikesepuudrid ning põsepunad jäid koju meigisahtlisse. Paletiga sai väga kenasti need kolm päeva hakkama ning tõesti, reisimiseks on see igati ideaalne. Highlighteri pigment ei ole parim, kuid tegemist on väga loomuliku ja õrna mati puudriga, mis annab selle tibakese igapäevasele meigile juurde.


NYX kaks-ühes kontuurimispulgast ei ole ma veel rääkinud ning tegelikult seda lihtsal põhjusel - kontuurin enda nägu äärmiselt harva, eriti veel kreemjate toodetega. NYX'i highlighterit kipun aga kasutama küll - olen isegi mõne komplimendi selle sära"puudri" kohta saanud. Samuti loomulikum, kui theBalmi highlighterid. Igapäevaseks kasutamiseks ideaalne. Hajub nahal hästi ning on igati kaunis toode.
Ontic Mineralsi highlighterit olen kasutanud ainult mõned korrad. Sain selle Ilublogijate kokkutulekult, tegemist on tester-suurusega, kuid tegelikult on puudrit väikeses potsikus päris hulganisti. Toode on võitnud Iluguru Profisoovituse auhinna, kuid mina sellest eriti vaimustuses pole. Minu eelistuste kohaselt on see veidi liiga tume minu heledale nahale. Tegemist on küll kauni highlighteriga, kuid minu enda nahale see nii hästi ei sobi, kui sooviksin....Kui teised toonid jäid swatchil tõetruud, siis Cindy'ga juhtus küll imelik lugu. Tegelikult on see hulganisti roosakam ja mitte nii tume! ;) Ja pildile kirjutasin meeltesegaduses hoopis Betty, kuigi seda iludust ma veel ei oma! :)

Milline on Sinu lemmikhighligther? :)
PS: Eelmises postituses on käimas üks eriti magus kingiloos, mine vaata ja osale! ;)

No comments:

Post a Comment