Wednesday, August 31, 2016

Tuntud brändid, mille tooteid mina proovinud pole...

Hei!
Täna tekkis mul üsnagi ootamatult üks postituse idee, mis võiks ehk Teilegi huvi pakkuda. Nimelt mõtlesin reastada brändid, millelt ma pole mitte kunagi mitte ühtegi toodet proovinud, kuid mida tulevikus kindlasti proovida sooviksin. :)

GHD - Uuh... Ma pole veel leidnud ühtegi maagilist masinat, mis minu juustesse suudaks kaunid lokid teha (mis kestaks üle tunni)... Ka viimasel korral juuksuritoolis istudes hakkas juuksur selle üle naerma, kui palju jõudu ja vaeva kulus mulle lokkide tegemiseks (aga needki vajusid paari tunniga täitsa ära)... Ühesõnaga - GHD'st olen kuulnud vaid häid sõnu, niisiis tundub see ehk viimane lootus minu juustele...

Lumi - Lumi toodetest olen samuti palju head kuulnud ning loomulikult on väga suureks plussiks asjaolu, et tegemist on Eesti brändiga. Juba oma põhjamaiselt karge ja tagasihoidliku välimusega pakendid tõmbavad tähelepanu ning ma usun, et pakendites olev sisu on samuti oma kiidusõnu väärt.

Makeup Revolution - sellest brändist kuulsin esimest korda mõned aastad tagasi, kui ühes Eesti blogis (kahjuks enam ei mäleta, mis blogiga tegemist) Makeup Revolution toodetest räägiti. Brändi iseloomustavad vägagi taskukohased hinnad, kuid kas tooted on ka ise head? Selle tahan kunagi proovile panna!

Morphe - Morphe pintslitest räägiti vahepeal välismaisetes ilublogides söögi alla ja söögi peale, samuti võis näha pintsleid "tegutsemas" kümnetes kui mitte sadades Youtube videotes... Kas mul on vaja uusi pintsleid? TEHNILISELT ei, aga samas... ;)

Makeup Eraser - ehk "võlulapp", mis eemaldab kogu kosmeetika Sinu nahalt sekunditega... Vähemalt nii räägitakse! :) Kas tõesti tegemist nii hea tootega? Ehk kunagi saan oma nahalgi proovida.

Make Up For Ever - selle kosmeetikabrändi jumestuskreeme ja peitepulki ning kõike muud olen imetlenud juba mõnda aega. MUFE on samuti meeletult kajastatud ja kiidetud bränd... Tõesti, tõesti peaksin selle brändiga lähemalt tutvust tegema... :)

Tänaseks brändidest ehk aitab... :)
Juba varsti on nädalavahetus käes! ;)

No comments:

Post a Comment