Sunday, September 11, 2016

Arvustus: Urban Decay Naked2 Basics

Hei!
Täna kirjutan pikemalt oma armsast Urban Decay Naked2 Basics paletist, mis on ühtlasi mu esimene kogemus Urban Decay toodetega.


Naked2 Basics sisaldab endas kuut täissuuruses lauvärvi, millest viis täielikult matid ning üks, kõige heledam, õrna kumaga. Kui esimeses Basics paletis on pigem soojad toonid, leiad Naked2 Basics paletist just külmade alatoonidega lauvärvid. Lauvärvid tulevad tugevas pakendis, milles ka suur ning tõeliselt kasulik peegel. Ideaalne ka reisimiseks!Paletis olevad toonid:
  • Skimp - kõige heledam toon paletis, õrna kumaga kreemikas-valge
  • Stark - roosakas-nude matt
  • Frisk - hallikas matt
  • Cover - punakas-pruun matt
  • Primal - pruun matt
  • Undone - kõige tumedam toon paletis, tumepruun matt

Kõik toonid on tõeliselt pigmenteeritud! Ma pole kordagi pidanud kiruma, et lauvärv kipub silma alla pudisema. Toonid pole puudrised ning hajutada on neid ülimalt kerge. Vajadusel saab väga hästi hakkama ka ilma primerita.
Kuue tooniga saab luua lugematul arvul erinevaid meike - alustades loomulikust ja õrnast päevameigist, lõpetades suitsuse ja tumeda õhtumeigiga.Naked2 Basics pole mind kordagi alt vedanud! See on ideaalne igapäevaseks kasutuseks ning üks tõeliselt hea kaaslane igaks reisiks. Tänu oma tugevale pakendile ei pea kartma, et palett kotis ise lahti tuleks või lauvärvid sees katki läheks. Samuti on paleti tumedamate toonidega võimalik toonida kulme ning kõige heledamat tooni võib kasutada ka loomuliku highlighterina.

2 comments:

  1. Ma arvan, et praimeri kasutamine on suht individuaalne teema, ma mõtlen ses suhtes, et minul on silmalaud nii rasused, et ka kõige paremad lauvärvid kipuvad pärast paaritunnist kandmist ringi rändama, paraku. Kuid tore kuulda, et värvid on nii pigmenteeritud, et ei vaja eraldi praimerit alla, et värv üldse paistaks.

    ReplyDelete