Tuesday, September 13, 2016

Wishlist: September 2016

Hei!
Kuiii ammu pole blogisse ilmunud ühtegi wishlisti... Oh, nüüd on aeg see viga parandada.
Tegelikult suvel suurtes kogustes iluasju ma osta ei tahtnudki, kuna investeerisin raha elamustesse, headesse söökidesse ja kõike, mis vähegi uusi kogemusi, elamusi või väljakutseid pakkus. Aga nüüd on suvi läbi, ees on sügis ning sügisega kaasnevad ilubrändide uued kollektsioonid, Eestisse saabuvad uued brändid (Revlon, NYX jne) ning tulemas on ka ilumess!


Just, Revlon on Eestis! Õige pea kavatsen Kaubamajas Revloni leti üle vaadata ning ehk nii mõnegi toote koju kaasa tuua. Väikest taustauuringut tehes, pälvis Revloni toodetest loomulikult meeletult kiitust Colorstay jumestuskreem, millest räägiti juba mitmeid aastaid tagasi vaid positiivses vormis. Samuti tahaksin hirmsasti katsetada Revloni Ultra HD matte huulevärve, sest nagu ammu teada - matid huulevärvid on mu head sõbrad! ;)
Ühes hiljutises postituses mainisin, et ma pole kunagi proovinud brändi Makeup Revolution tooteid, kuid see viga tuleks parandada. Silma jäi Loverte e-poes põsepunapalett Golden Sugar - see näeb lausa maagiline välja!
Urban Decay pisiku sain endale nüüdseks külge ning järgmisena sooviksin proovida All Nigther meigikinnitus-spreid, sest see toode on kogunud nii meeletult kuulsust Youtube maailmas, et see lihtsalt peab olema (?) hea toode! Samuti tahaksin proovile panna Naked Skin peitekreemi - kas suudab see ära teha mu pikaajalisese lemmikule M.A.C Pro Longwear peitekreemile?
NYX saabub (oktoobris) lõpuks ometi Eestisse! Oh, kuidas seda aega oodatud on! NYX'i letti minnes sooviksin kindlasti kõike, kuid enim tahaksin hetkel katsetada Contour&Highlight paletti, mida olete ehk mu eelnevates Wishlistides samuti näinud. Ning matid huulevärvid... taaskord! Neid ei saa kunagi liialt palju olla (vähemalt nii ütlen endale) ning NYX Lingerie sarjast tahaksin samuti mõned toonid enda meigiarsenali saada.
Kõige hinnalisem soov hetkel on Daniel Wellingtoni Classy käekell... Classy on veidi väiksema läbimõõduga kell, kui tavaline Classic ning tundub mulle ideaalne. Mustast nahast pael ning hõbedased detailid - nii lihtne, kuid samas... perfektne! :)
Ning viimaseks, kuid mitte hapupiimaseks uus jumestuskreem Maybelline'lt: Fit Me Matte + Poreless. Taaskord üks matt jumestuskreem, mille kohe pean ära katsetama, sest otsin siiani asendust oma lemmikjumestuskreemile, mida kahjuks Eestis saadaval pole.

No comments:

Post a Comment