Wednesday, October 26, 2016

Arvustus: Maybelline Vivid Matte Liquid huulevärvHei!
Mõni aeg tagasi võitsin Riinulife blogist paar kaunist ilutoodet, millest üks oli ka Maybelline Vivid Matte Liquid huulevärv. Tegelikult olen seda toodet soovinud katsetada juba mõned kuud, kuna matid huulevärvid on asjad, millest mul vist kunagi küllalt ei saa! Toon 45 Possessed Plum on mulle tõeline maiuspala! Eriti super toon just sügiseks! Kuigi mitmed allikad väidavad, et tegemist on tumelilla tooniga, siis... minu silmis on tegemist tumeda punaka-lillaka tooniga - pole ta päris lilla ega ka täielikult punane, midagi täpselt vahepealset.
Huulevärvil on üsnagi tugev magus aroom, kuid mind see ei häiri.
Vivid Matte Liquid aplikaator on pika ja peenikese kujuga. Eelistaksin pigem lühemat otsikut, niiviisi oleks seda lihtsam käsitleda.Huulevärvi peale kandmine on lihtne, soovitaksin muidugi huulelaineriga enne huulte piirjooned üle käia, kuid saab hakkama ka ilma. Toon ise on tõeliselt pigmenteeritud! Küll aga võib huulevärv esialgu huultele kanduda ebaühtlaselt.
Kindlasti ei ütleks ma, et toote lõpptulemus on matt. Tooni saab matimaks, kui peale värvi huultele kandmist üleliigne eemaldada kerge salvrätinipiga (ehk pane salvrätik huulte vahele ning pressi huuled õrnalt sekundiks kokku). ;)
Käsitlengi toodet pigem kui sametist huulekreemi, kuivatav see pole. Huultel püsib mõned tunnid, kuid peale söömist või joomist on kindlasti vaja toodet uuesti peale kanda.
Värv on huultel kerge ega jäta kleepuvat tunnet!Nagu piltide rohkusest näha, on pakend väga fotogeeniline ja kaunis! :)
Vivid Matte Liquid sarja värvivalik on üsna suur, kindlasti leidub vähemalt üks meelepärane toon igaühele!
Annaksin viiepallisüsteemis tootele hindeks kolm. Mulle tohutult meeldib see toon, lisaks jääb see huultel kreemjas, ei ole kuivatav. Küll aga peab seda kandes olema ettevaatlik, et toode ei satuks hammastele. Värvi peab alati endaga kaasas kandma, kuna püsivus pole meeletult hea ja peale söömist või joomist vajab toon kindlasti värskendamist.

2 comments:

  1. Nii hea meel, et huuletoon sulle meeldib! :) järelikult läks võit õigesse kohta. Ja oi kui ilusad tootepildid!

    ReplyDelete
    Replies
    1. See toon on tõesti meeletult kena! Aitäh! :)

      Delete