Thursday, October 6, 2016

Haige! Mis meiki kanda?


Suutsin endale oktoobrikuu alguses külge haarata mõned pisikud ning viimased viis päeva olengi tugeva nohu ja valusa kurguga võidelnud. Kuna aega kipub pidevalt väheks jääma, olen haigena ikka ringi toimetanud ja proovinud ennast "jooksu pealt" ravida. Suuresti on mind aidanud roheline tee lusikatäie meega - avastasin, et olen viie-kuue päevaga terve paki ära joonud! Täna aga mõtlesin jagada meigitooteid/-nippe, mida haigena tavaliselt kasutan - ehk on sellest kasu Sullegi! :)


Pisikutega võideldes proovin kanda võimalikult kerget meiki, kuid tahan siiski "elus" välja paista. Peale naha põhjalikku niisutamist (!) kannan peale Maybelline Dream Fresh BB-kreemi, kuna sel on kerge katvus, see ei kuivata nahka ning on loomuliku lõpptulemusega. Samuti ei jää see nahal raske. Eelistaksin tegelikult mõnda muud BB-kreemi, kuna ma ei kipu Maybelline Fresh'iga sõber olema - näiteks selle toote "õde" Pure meeldis mulle toonilt, katvuselt ja lõpptulemuselt palju rohkem.
Silmade all kasutan nii katva kui highlightiva mõjuga peitekreemi - hetkel selleks Rimmel Match Perfection. Seegi toode pole mu lemmik (katvusest jääb väheks), soovitan silmade "äratamiseks" kasutada hoopis L'Oreal Lumi highlighter-peni (olen ära kasutanud kaks).


Haigus võtab minult tihti kogu energia, kuid kui kanda silma sisejoonele (waterline) kas valget või beeži silmapliiatsit, on silmad kohe säravamad ja näevad energilisemad ning ka suuremad välja. NYX Wonder Pencil teeb töö väga hästi ära ning püsib kaua peal.
Jätkates NYX radadel... Kui soovid nägu veelgi rohkem särama lüüa, võib nii silma sisenurkadesse kui ka põsesarnadele kanda veidikene highligtherit. NYX'i Wonder Stick* sai valitud selle tõttu, et diskokuuli sära asemel on NYX highligther pigem õrn kuma.
Põskedele kannan veidi Bourjois kreempõsepuna, kuna kreempõsepunad kipuvad jätma loomulikuma mulje ning Bourjois põsepuna pigment on just õrna tooni andmiseks sobiv.
Silmadele kannan kaks kihti Essence False Lashes ripsmetušši*, millest räägin pikemalt peagi arvustuses. Ripsmetušš ei puudu mu meigirutiinist kunagi.
Eelistan haigena huultele kanda vaid niisutavat huulepalsamit, kuid kui soovid veidikene tooni, sobib hästi Lumene Miracle Lip Sorbet, kuna see ei kuivata huuli ning näeb väga tagasihoidlikult kaunis välja.

Olge terved! :)

*kingitud toode

No comments:

Post a Comment