Saturday, October 22, 2016

NYX @kaubamaja

Heiii!
Just tunnike tagasi sai avatud esimene NYX esindus Eestis. Nii vahva, sai ikka oodatud seda päeva! :)
Mina käisin poekest kiikamas juba eile ning kui keegi eile Viru Keskuses käima juhtus, siis ilmselt nägite ka väikest peoala keskuse aatriumis. Üritus oli väga tore, sai head-paremat näksida, uudistada NYX lette, kuulata meigikuntsnik Mareti nippe, teha pilte ning sain oma nimegi huulepulgaga jäädvustada "autogrammiseinale". Nii tore oli taas kohtuda ka mõne tuttava blogijaga (tervitused Elisabethile!).
NYX'ist soetasin Lip Lingerie mati huulevärvi toonis 02 Embellishment, mida olin silmanud juba pikalt. Samuti soetasin NYX HD peitekreemi kõige heledamas toonis. Lahkudes sai kaasa ka pisikese goodie-bag'i!


Tegelikult olin kaamera endaga kaasa võtnud, kuid üritusel oli jutustamist, uudistamist, näksimist ja kõike muudki nii palju, et pildistamine ununes sootuks! Kindlasti hakkavad pildid tasapisi erinevates blogides ilmuma ning Instagramist saate samuti hea ülevaate! :)

Ühe pildi üritusel aga siiski kiirelt telefoniga klõpsasin, kuna lihtsalt pidin selle imearmsa muffini pildile jäädvustama...


Suur tänu NYX'ile väga põneva reede õhtu eest! ;)

No comments:

Post a Comment